Skocz do zawartości

jakosc audio w zestawie kina domowego


endriu

Recommended Posts

witam serdecznie !!

jestem posiadaczem zestawu Sony DVP-NS708, STR-DG520, SS-FCR6000 - decyzja o zakupie podyktowana byla wygladem, i tym, ze mialem bravie
przy ogladaniu filmow nie narzekam na dzwiek, ale jesli mialbym sluchac muzyki na tym zestawie czy to CD/AUX w opcji dwukanalowej to nie daje rady
od lat slucham muzyki na pianocrafcie yamahy i mini denonie i przyzwyczailem sie do tej jakosci dzwieku

prosze po potwierdzenie, ze te glosniki sa kiepskie, albo elektronika, z tym sie juz pogodzilem

i zwarcam sie z prosba o rade, czy znajde taki komplet kina domowego, zeby jakos dwieku audio byla porownywalna z cianocraftem ??
oczywiscie w przystepnej dla mnie cenie max 3000
pewnie wypisywanie konfiguracji nie ma sensu, moge sie pofatyygowac do jakiegos salonu i poprosic o odsluchy, poprostu chcialbym sie zorientowac
czy moge liczyc, ze znajde zestaw, ktory sprosta moim oczekwianiom i mozliwoscia budzetowym
wiadmo, ze w salonie beda wciskac i latwo ulec sugestiom, a poznie tego zalowac

z gory dziekuje za wszelkie rady

pozdrawiam !!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje wiele możliwości przemiany tego systemu. Najlepszą z małych zmian byłaby wymiana kolumn, jednak elektornika rzeczywiście nie jest zbyt dobr, więc zakup zestawu za 3000zł będzie dla niej przesadzony.
Nie wiem czy interesuje cię wogóle sprzęt używany, ale jeśli tak to nie będzie trudno skompletować naprawdę ładny zestaw. Przeglądając oferty natknąłem sie na bardzo ciekawą ofertę elektroniki Denona AVR1706 + DVD1720. Do tego spokojnie dzorzuciłbyś dobry zestaw kolumn 5.0/5.1 np. JAMO S606 i myślę, że Pianocraft byłby obalony. Zakup elektroniki użwyanej nie jest tak wielkim ryzykiem jak zakup kolumn, więc moim zdaniem warto. Szczególnie, że ta cena 800zł jest naprawde śmieszna. Jeśli byś znalazł tanio kolumny to jeszcze na porządne kableki ci starczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje serdecznie za odpowiedz
dala mi ona pewien obraz, a zarazem naprowadzila na klase elementow skladowych zestawu
faktycznie polecane kolumne s606 maja bardzo dobre opinie wsrod uzytkownikow i za pewne na nie sie zdecyduje
natomiast jest chodzi o uzywany sprzet to mam obawy, dlatego pewnie zdezyduje sie na jakies raty

jeszcze raz dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...