Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Narfi

Połączenie Kina Domowego Panasonica z DVD i TV

Recommended Posts

Witam.

Czy Kino Domowe Panasonic SC-PT860 podłącze kablem koaksjalnym z DVD Ferguson D-880 HX ? Oczywiście chodzi mi o dźwięk icon_smile.gif

Ok, dzięki za informacje, czyli rozumiem musiałbym się zdecydować na ten model Fergusona DVP868HD ?

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...

W tym modelu Fergusona dźwięk uzyskujemy z trzech wyjść .S/PDIF - cyfrowe wyjście audio
2x RCA (Cinch) analogowe audio
Oraz na HDMI

Cytat

Nie wiem, po co Ci dodatkowe DVD????
Panasonic SC-PT860 to kompletny zestaw w "jednym klocku" czyli DVD i amplituner.

Niestety to DVD które jest w tym zestawie nie spełnia moich wymagań szczególnie odnośnie odtwarzania divxów, obraz nie jest na pełnym ekranie a napisy wyświetlane są niemal na środku ekranu...

[b]audionet[/b] - ten model Fergusona nie ma wyjscia cyfrowego optycznego, jedynie koaksjalne icon_wink.gif , wiec poläczenie z Panasonic poprzez optyczne jest niemozliwe.
http://www.satsklep.pl/images/obrazki/1493.produkt.jpg
Pozdrawiam.

NARFI - jeszcze raz powtörze - icon_rolleyes.gif Ten model Fergusona ma wyjscie koaksjal, nie ma optycznego. Panasonic - ma wejscie optyczne, nie ma koaksjal.. Czyli - niezgodnosc wejscie/wyjscie.

ODPOWIEDZ: nie podläczysz ani optykiem, ani elektrykiem (koaksjalem) icon_idea.gif

Niestety nie można :/, a masz jakieś inne propozycje pod optyka? Ferguson chyba wygląda najrozsądniej... ale mogę się mylić... Edytowano przez muzyczny_gość
połączyłem 2 tematy

Witam,

Czy jest jakiś sposób aby połączyć amplituner z wejściem optycznym (Optical) z odtwarzaczem DVD które ma wyjście cyfrowe koaksjalne (Coaxial) ??

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować