Skocz do zawartości

komplet 10k słuchawki cd


Świerzak

Recommended Posts

Mam ponad 20 plyt 2pac'a wydanych przez Death row, Afeni jak i jakies male wytwornie. Posmiertne oficialne albumy+poezja brzmia okej, nie ma tej dynamiki i brzmienia instrumentow takich jak na innych plytkach ale da sie przezyc, czasem sa jakies wtopy z niektorymi piosenkami. Cala reszta nie nadaje sie do sluchania praktycznie. Dla mnie szczytem jest nagrany przesterowany, pierdzacy bas na plytce "Ready2Die". Generalnie to nie slucham rapu ale 2Pacem nie gardze.

@Fono Master
Niejaponskie albumy Massive brzmia rownie swietnie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem jedynym maniakiem 2paca icon_mrgreen.gif . A np. All Eyez on Me Remastered i Killuminati: The 7 Day Theory Remastered, też nie dadzą się
słuchać? Jak lubisz Tupaca, to zapewne znasz Doggystyle, The Chronic i The Chronic 2001? Ktoś słuchał nowojorskich brzmień np. : KRS-ONE, Rakim, Nas, Big L, Big Daddy Kane, Big Pun, Jay-Z, Wu-Tang Clan, Ol' Dirty Bastard, Special Ed, Notorious B.I.G, O.G.C, Keith Murray, Gravediggaz, GZA, Gang Starr, das EFX, PMD, EPMD, Big Pun, Pete Rock and Cl Smooth, AZ, UGK, Bone Thugs, Mos Def, Black Star uff i setki innych. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...