Skocz do zawartości

Kolumny do Cambridge Audio


anusiak

Recommended Posts

Słuchałem ostatnio u znajomego zestawik CA, wzmacniacz 540 i odtwarzacz 540, ma do tego kolumny Wharfedale (diamond 9.6). Wrażenia takie mieszane, to znaczy wysokie tony jakieś blade, pochowane i niezbyt krótki bas. Czytałem wiele dobrego o CA, podoba mi się ten sprzęt i byłem zdecydowany go kupić. teraz myślę czy te wharfedale mogły popsuć efekt, jeśli tak to z jakimi kolumnami za ok 4000zł dobrze by to zestawić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do września na premierę kolejnej generacji kolumn serii 600 B&W, a w szczególności na modele B&W 683 lub 684. Kilkanaście dni temu słuchałem podstawkowej 686-stki. Mówiąc językiem pokolenia mojego młodszego brata - "gula kica". Brzmienie bardzo zbliżone do B&W CM 1, których można już słuchać od roku. Przestrzeń, analityczność i... ...ciepełko. Tak, tak - chyba będzie to nowe "firmowe" brzemienie Bowersa.
684-ki mają kosztować ok. 5000 zł. Jeżeli jednak będą brzmieć proporcjonalnie do 686-stek, to warto...
Jako ciekawostkę powiem, że słuchane przeze mnie 686-stki napędzane były przez zestawik Piano Crafta Yamahy... Efekt piorunujący.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...