Skocz do zawartości

Zestaw pionierr + kolumny


szczypior

Recommended Posts

Dane techniczne ktore podaja producenci to nie wszystko. Koniecznie posluchaj zanim kupisz! Z jednym wzmakiem zejda nisko z innym nie, no i kable tez sa istotne, nie bagatelizowalbym tego:) Tego amplitunera nie slyszalem nigdy. Moze lepiej pomysl o wzmacniaczu stereo i z odpowiedznia moca do MA lub AP. Ja mialem np Pioneera A6 ktory jest chwalony za bas a jednak Yary Superiory to bylko troche za duzo dla niego i wlasnie basu mi najbardziej brakowalo. Powtorze sie HK980 lub NAD C355BEE oba to silacze w swojej cenie:) Niestety Nad nie slyszalem ale i tak musisz zrobic odsluchy wiec sie przekonasz co Ci lezy:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HK3490 ma sporo mocy, a o sprzedawcy, który mówi, że ES90 bedą za duże do 40m2 nawet nie warto się rozpisywać - totalny brak kompetencji. Tak jak pisze Wpjtek76 jak chcesz mieć pewność co do ilości watów to kup wzmak, a nie amplituner. HK980 ma pobór mocy 410W, a HK3490 ma 310W, dla porównania Pioneer A6 ma tylko 170W i też daje radę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więć jestem umówiony na kolejny odsłuch kolumienek. Mają jakieś MA na miejscu typu Rx6 i Rx8 oraz myśle nad BR6 z Monito Audio. Chce też własnie posłuchać tego wszystkiego na wzmacniaczu HK a nie na amplitunerze. Zobaczymy czy rożnica jest dość znaczna. Możęce polecić jakieś kabelki do tego sprzętu?O razu pisze że bas schodzący jak najniżej jest wskazany....Sprzęcik będę kupował raczej od tego sprzedawcy : www.audiostrefa.pl. Gdyby ktoś chętny mógł mi wybrac jakie kabelki oczywiśćie za rozsądną cene to bym był wdzięczny. Jeżeli ktoś by mógł po krótce opisać czym się kierować wybierająca kabelki.....Jak już pisałem jest to pierwszy mój sprzęt i chciałbym wybrać jak najlepiej oczywiśccie za taką kase jaką przeznaczam na to a i tk już lekko przesadzam bo już cena oscyluje w granicach 8 tys....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj sie poprosic sprzedawcy zeby Ci wszystko podlaczyl, podlaczaj kabelki, przelaczaj az bedziesz zadowolony:) Nie chcial bym powtarzac mojej historii z kablami ale zaufalem recenzjom, wypowiedziom na forum a kabelki niestety nie spasowaly sie z moim sprzetem. Nie mialem stycznosci z zadnym z kabli ktore tam maja. Nie slyszalem tez kombinacji HK +MA. Jezeli chcesz MA to ja bym wybral RX, dobre audio wciaga wiec za jakis czas bedziesz chcial zmienic BR na cos lepszego, natomiast RX to juz calkiem dobre glosniki. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłucham to jutro coś więcej będę mógł napisać. Więc zaczne od kolumienek BR a skończe na Rx ale raczej z serii 6 bo na Rx8 to troche nadwyręze budżet i może być krucho....w najgorszym wypadku za jakiś czas się zmieni sprzęcik na coś bardziej lepszego. Ja raczej nic innego niż Harman nie będę odsłhchiwał...Zmieniać będę tylko kolumny podłączone do tego wzmaka......zobaczymy czy różnica będzie wielka pomiędzy ampli a wzmakiem Harmana. Moce poboru wskazują że być powinna, no ale nie wszystko złoto co się świeci..hi hi.....A na temat kabla to się nie wypowiadam wogóle ponieważ nie wiem czym one się od siebie różnią i czym sie kierować podczas wyboru kabla....ale przetestuje pare miedziaków.....pozdrawiam

Wybrać HK 3490 czy też HK 980 z MA Rx8???A może z marantzem 6003??Sam już nie wiem.....Proszę o porade co wg was gra tak jak powinno....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...