Skocz do zawartości

dylemat początkującego


fitoro

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jestem tu „Świeżak” . Mój problem/dylemat polega na tym, iż chciałbym zainwestować pieniążki w coś w mirę przyzwoitego-co by ładnie wyglądało i jeszcze lepiej grało.
Do tej pory nie miałem styczności z prawdziwym dobrym dźwiękiem-zawsze to były mp3 z kompa lub z dysku. A nikt w okolicy nie miał takiego hobby. Na początku szukałem jakiegoś KD ale w sumie chyba zostanę przy stereo-
KD chciałem podłączyć pod PS3 do gier lub filmów ale żona suszy głowę że znowu będzie plątanina kabli (tym bardziej że właśnie swoje stare kino wyniosłem do piwnicy bo ani z niego żadnego pożytku nie było z ps3-brak optyka a w muzyce to szkoda gadać, i te kable się dokuczały strasznie) a miejsca w pokoju za dużo nie mam- jakieś 25 m2- nie wiem czy SA jakieś zestawy stereo które jednak dałyby się podłączyć pod ps3 lub TV-?
Muzykę zawsze lubiłem słuchać, ostatnio byłem w mediaexpert i niechcąco słuchałem Denon D-M37-zrobił na mnie duże wrażenie-tym bardziej że muzyka leciała z penka- czyli jakieś słabe mp3. nie wiem, myślałem o yamacha pianocraft –jakiś model może e810-lub 730-reszty nie znalazłem równie ciekawej. Szukam i czytam, czytam i szukam i nie wiem już na co się zdecydować-mam coraz większy mętlik w głowie…proszę o opinie i jakieś rady…
Przypomina raz jeszcze że: muzyka 60%, gry 30%, reszta to filmy i TV.
Pieniążki jakie by były na to przeznaczone to około 2000 (jak będzie coś konkret to można się szarpnąć i cos dorzucić hehe…)

Z góry przepraszam za stylistykę i orto…i dziękuję za wszelką pomoc

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodobał Ci się Denon to czemu nie dac mu pierwszeństwa przy wyborze sprzętu?
Denon D-M37 ma wyśmienite recenzje:
http://whathifi.com/Review/Denon-D-M37DAB/
Do wyboru zakup z kolumnami lub bez .

Co do Yamaha Pianocraft - mój kolega użytkował od lat zestaw Pianocraft , a ostatnio postanowił "ulepszyc" system poprzez zakup najnowszego modelu Pianocraft z DVD.
No i nastąpiło rozczarowanie. Mój kolega odstawił nowo zakupiony Pinocraft na bok i dalej używa stary wysłużony sprzęt.
Wniosek: Nie kupuj dopóki nie upewnisz się że sprzęt spełnia Twoje wymagania.

Wyższa zapłacona cena nie zawsze jest gwarantem satysfakcji z odsłuchu muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...