Skocz do zawartości

Jak podłączyć subwofer samochodowy MRS do wieży JVC SP-MXK10


lakers94

Recommended Posts

Witam
Mam niewielki problem lecz nie mogę sobie z nim poradzić...
Zamierzam sobie kupić subwoofer aktywny samochodowy z głośnikiem MRS "10" 180 watowy z wbudowanym wzmacniaczem 200 wat : http://allegro.pl/item658500620_aktywny_su...iem_mrs_10.html Mój problem polega na tym że nie mam pojęcia jak go można podlączyć do mojej wieży JVC...( nie wiem jakie są potrzebne parametry wieży ani tego suba żeby nic się nie spaliło ani nie zepsuło... Bardzo był bym wdzięczny za pomoc...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej wieży nie możesz podłączyć subwoofera, ani aktywnego, ani pasywnego, bo nie masz takowego wyjścia (SUB OUT). Ewentualnie jest możliwośc podpięcia suba przez wejście HIGH LEVEL tzn. Kable głosników Left/Right podpinasz do HI Lev IN, a później z HI Lev OUT puszczasz kable do głośników. Jednak subwoofer samochodowy potrzebuje zasialania 12V/14.4V, a w domu chyba takiego nie masz (???). Ogólnie rzecz biorąc potrzebujesz przetwornicy (230V na 12V/14.4V0, jeśli nie posiadasz takowej i nie masz doświadczenia w budowaniu wszelkich elektornicznych obwodów to lepiej kup suba domowego, a nie samochodowego.

Inną sprawą jest, że suby samochodowe sa przystosowane do grania w bagażnikach, które są delikatnie mniejsze, niż pokoje w domach icon_wink.gif np taki JVC cena ta sama, a nie masz problemu z zasilaniem, podłączysz tak jak ci napisałem wcześniej i będziesz miał cały komplet jednej firmy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...