Skocz do zawartości

DENON AVR 1508


ryba82

Recommended Posts

Oznacza to tyle, że sam amplituner nie potrafi dekodować sygnałów HD audio, ale ten proces może odbywać się poza jego wnętrzem np. w odtwarzaczu. W takim przypadku nie podłączasz odtwarzacza kablem cyfrowym tylko kabl-em/-ami 8xRCA, które podpinasz pod "EXT. IN". Takie cuda oferują raczej droższe odtwarzacze np. Denon DVD-3800BD czy Pioneer BD-P LX91. Ja osobiście nie widziałem takich rozwiązań w tańszych źródłach, ale być może są takie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba82
Ja osobiście widziałem takie rozwiązania w tańszych odtwarzaczach icon_wink.gif i na szczęście nie trzeba wydawać tyle pieniędzy (Pioneer LX-91 to chyba koło dychy kosztuje...) na odtwarzacz BR z 8 gniazdami RCA ... icon_razz.gif
Np. tegoroczny model Panasonic DMP-BD80EG ma również analogowe wyjście 7.1, a kosztuje poniżej 1500zł (tańszy od niego model BD-60 nie ma takiego wyjścia).
Powinno być jeszcze parę odtwarzaczy BR w cenie około 1500zł z takim złączem - Pioneer BDP-LX51FD (LX-71 to już raczej 2500-3000zł) i o ile dobrze pamiętam SONY BDP-S550.
Proponuję wejdź na stronę tych producentów i popatrz na opisy w instrukcji - oczywiście o ile jesteś zainteresowany zakupem odtwarzacza BR ... icon_lol.gif

Zerknij np. na link do aukcji na Allegro z odpowiednim opisem i zdjęciami tyłu Pionka LX51...
http://www.allegro.pl/item665497859_pionee...szow_sklep.html
a tutaj taki sam odtwarzacz, ale za 1599zł:
http://www.allegro.pl/item659849178_pionee...stawa_24_h.html

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...