Skocz do zawartości

Laptop Toshiba i Amplituner Yamaha


Pyro

Recommended Posts

Interesuje mnie w jak najlepszy sposób mogę podłączyć laptopa i amplituner tak aby wygenerować jak najlepszy dzwięk.
Mam kilka wyjść i jak narazie używałem wyjścia słuchawkowego które jest z przodu laptopa. Nie ukrywam ze denerwujące jest wtykanie kabla z przodu i ciągle niszcze kable gdyż narażone są na częste uszkodzenia.
Szukam innego rozwiązania. Może macie jakiś ciekawy pomysł. Tak myślałem może o jakiejś karcie do laptopa hmm. I jeszcze jedno kabel między laptopem, a amplitunerem to min.8m.
Toshiba Tecra A8:
www.allegro.pl/item668521330_toshiba_tecra_a8_185_t7200_faktura_vat.html
i
Amplituner Yamaha HTR-5930:
http://www.allegro.pl/item667787345_htr593...m_amethyst.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powienieneś kupić zewnętrzną kartę dźwiękową surround np. CREATIVE Surround 5.1 USB i za jej pomocą podpiąć się do ampa kablem optycznym. Po pierwsze dźęki temu uzyskasz dźwięk przestrzenny z laptopa na ampie, a po drugie ten typ kabla jest niewrażliwy na zakłócenia i możesz prowadzić go całe kilometry praktycznie bez strat. Dopiero powyżej kilometra pojawiają się jakieś wykrywalne straty (tak gdzieś czytałem).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...