Skocz do zawartości

Sluchawki nauszne Sennheiser


Recommended Posts

witam

Planauje zakup sluchawek nausznych ktore maja glownie sluzyc do sluchania muzyki rockowej z laptopa lub ipoda.

Jezeli chodzi o marke to ma byc Sennheiser lub Denon.

Oto lista modeli Sennheisera ktore mnie interesuja : HD 202, HD 215, HD 205, HD 415, HD 465, HD 457, HD 408 zastanawiam sie jeszcze nad denonem AH-D301 wiem ze jest to dosyc duza rozbieznosc w cenie jak i parametrach zalezy mi na dobrej dynamice i wyrazistych niskich tonach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oto lista modeli Sennheisera ktore mnie interesuja : HD 202, HD 215, HD 205, HD 415, HD 465, HD 457, HD 408
zastanawiam sie jeszcze nad denonem AH-D301



Sam jestem na etapie poszukiwania słuchawek i im więcej poszukuję i czytam tym mniej wiem icon_twisted.gif

Jeżeli może Ci to pomóc, to zerknij na zestawienie rekomendowanych słuchawek różnych typów, które udało mi się wyszperac na amerykańskim forum
dyskusyjnym (forum dotyczy wyłącznie słuchawek!):

www.head-fi.org

Słuchawki podzielone zostały według przedziałów cenowych oraz typów ( "douszne" , otwarte, zamknięte)
Dodatkowo przy każdych słuchawkach jest oznaczenie (0,1,2,3) określający koniecznośc zastosowania specjalnego wzmacniacza słuchawkowego.

Mam nadzięję że to zestawienie Ci pomoże dokonac wyboru - powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Oto lista modeli Sennheisera ktore mnie interesuja : HD 202, HD 215, HD 205, HD 415, HD 465, HD 457, HD 408
zastanawiam sie jeszcze nad denonem AH-D301



Sam jestem na etapie poszukiwania słuchawek i im więcej poszukuję i czytam tym mniej wiem icon_twisted.gif

Jeżeli może Ci to pomóc, to zerknij na zestawienie rekomendowanych słuchawek różnych typów, które udało mi się wyszperac na amerykańskim forum
dyskusyjnym (forum dotyczy wyłącznie słuchawek!):

www.head-fi.org

Słuchawki podzielone zostały według przedziałów cenowych oraz typów ( "douszne" , otwarte, zamknięte)
Dodatkowo przy każdych słuchawkach jest oznaczenie (0,1,2,3) określający koniecznośc zastosowania specjalnego wzmacniacza słuchawkowego.

Mam nadzięję że to zestawienie Ci pomoże dokonac wyboru - powodzenia!



dzieki, ja tez mam ten sam problem, teraz zastanawiam sie nad Creative Aurvana Live i k518dj i powiem ze nie jestem zdecydowany do konca ale chyba wybiore CAL, chociaz nie wiem jak jest z niskimi tonami w creative
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...