Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

f1angel
Sprzęt jest "niestety" jak najbardziej nowy. Pewnie masz rację, w twierdzeniu że można by skoczyć kilka poziomów wyżej kupując za taką kasę używki ale mnie już zmęczyła "loteriada" w kupnie używek. Raz się uda kupić dobre a raz nie. Jak dobre to po jakimś czasie coś zaczyna szwankować i już ciśnienie mi skacze i okazuje się że co tanie to drogie - jak mówi porzekadło. Dlatego skorzystałem z chwilowych być może możliwości finansowych i zainwestowałem w nowy sprzęt.
Co do brzmienia to tak jak pisałeś - jest ono dopasowane do moich preferencji. A ja w znakomitej większości słucham muzyki elektronicznej w jej starej, nazwijmy to pierwotnej formie czyli Ash Ra Tempel, Kraftwerk , Tangerine Dream - i jeszcze wielu podobnych - Yello. Oczywiście cała masa innych gatunków włącznie z muzyką poważną. Jednak nie lubię w muzyce takiego rozmycia i rozmydlenia jak czasem się słyszy w niektórych zestawach nawet bardzo wysokiej klasy. Ten zestaw idzie bardziej w kierunku analityczności ale z zachowaniem sceny , przestrzeni i całego ładu jaki w muzyce powinien panować. Może i jest troszkę wyeksponowany na skrajach co mnie absolutnie nie przeszkadza ale średnica nie pozostaje absolutnie z tyłu ani w jakikolwiek sposób nie jest zaniedbywana. Jedno jest pewne, że bezlitośnie obdziera ze skóry płyty nagrane słabo i niedbale. Nie doda do nich nic od siebie aby je upiększyć. Na pewno nie jest to już mój Święty Graal ale przynajmniej solidna podstawa z kawałkiem kielicha. icon_razz.gif
Co będzie dalej to się okaże.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Koledzy, ja rozumiem, że audiofil nie przepuści ale w tym wypadku Argue musiałby zamurować okno, wysadzić ścianę i wywalić te mebelki co na zdjęciu troszkę widać.
I widać dość dokładnie, że wiele z kolumnami się tu nie zdziała zakładając, że Argue poza słuchaniem muzyki jeszcze cokolwiek w tym pokoju robi (np. śpi, pracuje itp).
Rozumiem chłopa bo sam nie wyrzuciłem zabytkowej biblioteki z zawartością, która wyraźnie uniemożliwia w pełni symetryczne rozstawienie kolumn icon_wink.gif . Kilku innych dewastacji pomieszczenia też się nie podjąłem idąc na kompromis brzmienia z mieszkalną funkcją ... mieszkania icon_wink.gif
Luzu życzę więcej icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Ja mógłbym spać w kuchni, jeśli miałoby to poprawić brzmienie. icon_mrgreen.gif


To znaczy, że dzielimy się tu na tych, co słuchają muzyki w domu i tych, co mieszkają w pomieszczeniu odsłuchowym icon_wink.gif
Można też powiedzieć - u jednych muzyka mieszka w domu, drudzy mieszkają u muzyki icon_wink.gif



hahah no genialne.
Proponuje uwzględnić niniejszy podział przy kolejnych tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...