Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Dzięki wielkie F1angel za cenne uwagi i informację, może faktycznie zamiast przesuwać flotylle banknotów w stronę Dali, przesunąć w stronę THIEL i Accu icon_smile.gif i jak mówisz, dogonię na chwilkę króliczka skurczybyczka icon_smile.gif, zapewne nie idąc tym torem, nie przekonam się o słuszności tej decyzji icon_smile.gif. strat nie będzie za wiele, Accuś zostanie pewnie na zawsze a głośniczki w razie draki, znajdą nowego amatora icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W tych dali to są zaledwie wstążeczki icon_smile.gif
(mam przed sobą wstążki o rozmiarze 23/13,5 cm)


Ja słuchalem wstęgi u kumpla na Swans RF600. Na poczatku robi wrazenie, ale nie wiem czy chciałbym tak na co dzień. Tez interesowalem sie Ikonami.

Cytat

Co do Accu, to akurat jakoś do mnie nie przemawiają, choć nie odmawiam im szacunku co do jakości brzmienia i wykonania.


Z tym ostatnim mocno bym spelkulowal biorac pod uwage pozniejsze modele.

Cytat

Dali jak większość firm, szuka coraz to nowszych rozwiązań i wersja mk2 zupełnie inaczej wygląda i lepiej gra ale to powiedzmy detal, popatrz teraz co się dzieje, pokazała się seria Rubicon podobno na bebechach Epicon i dilerki zwariowały, oddają Dali za połowę ceny i teraz jest szansa dla nas kupić coś pięknego za piękną kasę icon_smile.gif


Mozna nabyc Ikony 6 z ampem Denona gratis o wartości 2tys zł. Nawet jak to popchasz za tysiaka to juz jestes tysiac do przodu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

W tych dali to są zaledwie wstążeczki icon_smile.gif
(mam przed sobą wstążki o rozmiarze 23/13,5 cm)


Ja słuchalem wstęgi u kumpla na Swans RF600. Na poczatku robi wrazenie, ale nie wiem czy chciałbym tak na co dzień. Tez interesowalem sie Ikonami.



Rafale, Ikony są fantastyczne do...kina ale prawdziwa zabawa zaczyna się od Mentora 8 icon_smile.gif, pewnie, że od bidy grają w stereo i całkiem fajnie no ale powiedzmy sobie szczerze, to jeszcze nie jest to co tygrysy lubią najbardziej icon_smile.gif.
Zgodzę się z opiniami, że Ikony 5 i 6 z basem mają problem ale 7 już nie dlatego dedykowałem je do kina i tak już zostanie do końca...ich albo mnie icon_smile.gif natomiast poszukiwania do stereo zaczynamy na wiosnę bo się wykrwawiłem obecnie i muszę rany wylizać icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rafale, Ikony są fantastyczne do...kina ale prawdziwa zabawa zaczyna się od Mentora 8 icon_smile.gif, pewnie, że od bidy grają w stereo i całkiem fajnie no ale powiedzmy sobie szczerze, to jeszcze nie jest to co tygrysy lubią najbardziej icon_smile.gif.


Przeciez tak mozna do usr... śmierci. Ja akurat nie mam tej choroby. Od dawna nie wierze w kable i tym podobne. Uwolnilem sie od tego. Zaraz ktos sie odezwie ze to wlasnie jest najlpesze - te eksperymetny estc i po części sie zogdzę. Ale eksperymentowanie z muzą sto razy bardziej emocjinującej. Ja jak zmieniam sprzet na lepszy zawsze calkowicie przypakdiem, jak trafi sie niezla okazja po to zeby w razie co pogonic bez straty. Tak jak np ten piecyk powyżej. Kupuje z nudów, dla zasady. Kazdy mój zakup nie był gonitwą, bo zawsze to co miałem podobało mi się. Zmieniałem, bo zmieniałm. Czasem na lepsze, czasem na gorsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mozna nabyc Ikony 6 z ampem Denona gratis o wartości 2tys zł. Nawet jak to popchasz za tysiaka to juz jestes tysiac do przodu.


To marketing ten gratis...mogę Ci załatwić nówki 7 za 5.800, 6 za 4.300, 5 za 3.500 więc zobacz na ta oferte ile proponują za ten "gratis" icon_smile.gif. Bardzo denerwujące jest, iż brak jest łączenia postów z automatu...bywa tu czasem admin ? icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Mozna nabyc Ikony 6 z ampem Denona gratis o wartości 2tys zł. Nawet jak to popchasz za tysiaka to juz jestes tysiac do przodu.


To marketing ten gratis...mogę Ci załatwic nówki 7 za 5.800, 6 za 4.300, 5 za 3.500 więc zobacz na ta oferte ile proponują za ten :gratis" icon_smile.gif.


Domyslam sie ze narzut jesy spory jak takie gratisy daja, ale ja nie mam takich znajmości icon_smile.gif Ale moge ci zalatwic uzywane opony do Stara icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Luxmana za 200 tysi i KEFa za 4, to ja mam ciekawe spostrzeżenia kolegi z innego forum względem Sonus Faber Minuetto.
Miałem te kolumny. Dwóm moim kolegom bardziej się podobały niż moje obecne Electa Amator, ale zacytuję wypowiedź:
Cytat

Jak kolumna+stand waży 20kg tzn, że Minuetto 8,3kg+12 kg standy. Rozumiem że sa to standy Sonusa. Minuetto to fenomenalny głośnik ale jeżeli chce się w pełni wykorzystać jego potencjał to wówczas nie jest tak łatwo.
Owszem na w miare sztywnych podstawach i niezłej elektronice gra dobrze, ale jego wyrafinowanie można wykorzystać tylko nie godząc się na kompromisy. standy Sonusa niestety nie spełniają wymagań tego monitora.
Potencjał tych kolumn można wykoerzystać stosując min. Stand Arta Model 7 40 kg wagi, świetna sztywna konstrukcja. Można iść dalej i zamówic SE 60kg. Żadne przykręxcanie kolumn. Blue TACK - ja nie znalazłem nigdy nic lepszego.
Dociążanie książkami to mit że ojej. Nie dziw sie że nie słyszałeś zmian. Z Minuetto sprawa jest tak skomplikowana że czasami można popaść w obłęd. Słyszałem je na standach StandAtra 62kg wag 6cm dolna płyta granitowa - cała konstrukcja ważyła 70kg. WZM Gryphon Callisto 2200, Wadia 830 , TARA Labs - kable. Jakość dzwięku - hm bez komentarza. Wystawcy na AS2004 musieliby ze wstydu powyłączać aparature i pozamykać pokoje by sobie obciachu nie robić.


Tak więc po raz kolejny się potwierdza, że nie cena, nie jakieś rankingi, ale konkretne zestawienia. Oczywiście w takich wpadkach kolumny muszą nie mieć żadnych większych wad i być zdolne do przyjęcia potencjału super wzmacniaczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Cytat

Mozna nabyc Ikony 6 z ampem Denona gratis o wartości 2tys zł. Nawet jak to popchasz za tysiaka to juz jestes tysiac do przodu.


To marketing ten gratis...mogę Ci załatwic nówki 7 za 5.800, 6 za 4.300, 5 za 3.500 więc zobacz na ta oferte ile proponują za ten :gratis" icon_smile.gif.


Domyslam sie ze narzut jesy spory jak takie gratisy daja, ale ja nie mam takich znajmości icon_smile.gif Ale moge ci zalatwic uzywane opony do Stara icon_biggrin.gif



Nie mam Stara ale inne chętnie do Saaba icon_smile.gif, Jak będziesz chciał kupiź jakiś nowy sprzęt, daj znać, mam dwa zaprzyjaźnione salony w których kupuje klocki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Do Sabow nie ma juz opon, bo Sabow juz nie ma.


Jest ich cała masa i jeszcze lata będą, nie ma nowych na razie ale już podobno BMW się przymierza na poważnie a jestem fanem tej marki icon_smile.gif no i zapewne lata będę jeszcze popiepszał Sabikami icon_smile.gif.
Panowie, a może tak gdzieś na bocznicy zrobimy sobie jakiś temacik dla nas bo zalatujemy trochę trollami czasami icon_smile.gif a tak to będzie gdzie wymieniać informacje nawet w kwestiach pomocy forumowiczom, zawsze możemy się na bocznicy skonsultować i wybrać jakąś najlepszą alternatywę.
Bardzo proszę również poprzeć mnie w dziale - zmiany na forum bo dramat jest a tu możemy sobie sami pomóc po akceptacji "góry" ale jak temat będzie bez odpowiedzi, to dupa blada i nadal będziemy siedzieć na tym skinie i tych bidnych ustawieniach a przecież można mieć normalnie wszystko icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem wcześniej...robimy obecnie za trolli więc zróbmy sobie jakiś temacik do wspólnych rozmów gdzieś na boczku bo chyba zrobiła się mała grupka wymieniająca sensownie się informacjami a bardzo nie lubię mieć łatki troll bo nie mam z nimi nic współnego icon_smile.gif. BMW to furka dla małolatów, ja już w poważnym wieku więc wiesz...Saab icon_smile.gif a następna fura to karawan icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dlatego napisałem wcześniej...robimy obecnie za trolli więc zróbmy sobie jakiś temacik do wspólnych rozmów gdzieś na boczku bo chyba zrobiła się mała grupka wymieniająca sensownie się informacjami a bardzo nie lubię mieć łatki troll bo nie mam z nimi nic współnego icon_smile.gif. BMW to furka dla małolatów, ja już w poważnym wieku więc wiesz...Saab icon_smile.gif a następna fura to karawan icon_smile.gif.



po drodze możesz jeszcze jakieś Volvo zaliczyć przed karawanem icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilak lat temu stałem przed wyborem Audi 100 C6/ A6 lub BMW E34. Wzielem ta druga, bo zawsze chcialem taka miec. Dala mi troche do pieca prze te lata, ale tylko raz mnie zawiodla jak jej nie odpalilem przy -27 na skutek swiec. Do tego jest kanciasta icon_smile.gif

Cytat

Cytat

Ja tylko jezdizlem S80 2.7 Bi-Turno kumpla. I powiem tylko tyle ze uklad przeniesiena napedu to porazka w porownaniu do np takiego BMW.



Z tego co pamiętam, to ta wersja była z silnikiem 2.9 nie 2.7 ale mogę się mylić, 2.7 bi to w Audi icon_smile.gif.


Poprawka. Twoj post mnie oswiecil. 2.9 zwykly i 2.8 Bi-Turbo. I chodzi mi o Volvo, nie Audi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w moich Magnatach to NIBY po modyfikacji Magnata. Pewnie tylko napis icon_smile.gif Fakt, obecny piec je rozświetlił, ale ukrócił tez bas dlatego daje mu kila dni zeby mnie przekonac, a jak nie do żyta - jak to mówią.

Tu test Quantum 908, na tych samych głośnikach, ale sporo większych:
http://audio.com.pl/testy/magnat-quantum-908:1
I to z naszego forum icon_surprised.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...