Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Faktycznie jest się czym pochwalić.
Imponująca i sensowna konstrukcja dual mono.
Osobiście wolę transformatory toroidalne.
Mają mniejsze spadki napięć pod obciążeniem i są sprawniejsze.

Ja zamiast kupować jakieś elementy pośrednie kątowe do podłączenia wzmacniacza odsunął bym szafkę od ściany i zrobił jakąś podstawę do niego, jeśli wystawał by wtedy nogami poza obrys szafki z tyłu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoje widzimisie. Ja jak bym mial siano to na codzien tylko M5, zadne tam Evo czy inne Imprezy.

Cytat

Rafał te DXy w Twoich 905-tkach wyglądają mi na jakieś skrzyżowanie z Scan Speak Revelator D2904-710002 1k/szt
Jakie można spotkać w kolumnach np. Hansen Audio. Tam jest spory magnes neodymowy po zewnętrznej stronie cewki.


Ja nie wiem. Mam taki zapasowy glosnik w szufladzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu wzmacniaczowi docenisz chyba bardziej jakość głośników wysokotonowych w swoich Magnatach. A bliżej im do Scanspeaków jakie można znaleźć np. w kolumnach Hansen Audio niż do zwykłych DX-ów. Założyciel firmy Hansen Audio uważa Skanspeaki których uzywa za najlepsze głośniki wysokotonowe na świecie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam.
Mój wzmacniacz to ONKYO A 8850, który napędza MAGNATY QUANTUM 655.
Do tego CD DX-6850 i ONKYO T-4970.
Słuchamy po trochu wszystkiego.
Gra mi to w pokoku z aneksem ok.29m2.
To mój w sumie mowy nabytek i jestem nim oszołomiony, bo wcześniej było tragicznie.
Technics SU-V500 i ALTUS 140 do tego jakieś nędzne DVD. Różnica w jakości tych dwuch zestawów to przepaść, moim zdaniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...