Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Cytat

Panowie - trochę więcej powagi!
A balkon to pies? icon_mrgreen.gif

Poddasze już było, ale została jeszcze piwnica i garaż, schowek itp.
Poza tym pominięto szafy - np. u mnie spełniają bardzo ważną rolę: muzealno-wspomnieniową i magazynują zapasy strategiczne icon_lol.gif

Pozdrawiam



Dokładnie, dlatego zostało jeszcze kilka strategicznych miejsc do poupychania starego sprzętu co jest dobrą wymówką do kombinowania nowego ;P
Psu w budzie też się w końcu coś od życia należy... Mógłby sobie wycie towarzyszy odtwarzać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali
Nie mam podddasza - zresztą piwnicy, garażu i nawet psa też nie mam icon_cool.gif
Natomiast jestem pod wrażeniem Twojego pomysłu z budą - chyba na balkonie strzelę sobie budę i wcisnę tam jakiś sprzęt audio. icon_lol.gif
W końcu może się przydać, jakby człowiek kiedyś przecholował z ... (płynami o niekoniecznie neutralnym charakterze) i żona niekoniecznie w humorze. Poza tym ptaszki by mogły sobie posłuchać.

A odnosnie nowego sprzętu - to właśnie mam możliwość testowania miniwieży Philipsa z napędem DVD i wstęgowymi wysokotonowcami. Jakoś dziwnie wyglądają wstęgi przy komplecie za tysiąc złotych... Grają niby nieźle, ale chyba nadal nie lubię Philipsa (jakość Phila w prostych i średnich modelach już dawno zeszła na psy, a z wyższymi nie mam styczności) i będę szczęśliwy, jak już zniknie z mojego mieszkania icon_lol.gif

Pozdrawiam
PS. No i jeszcze ta Twoja wymówka do konieczności zakupów nowego sprzętu - jestem pod wrażeniem!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam

amplituner ......Onkyo TX DS 555 (do wymiany na wzmak)
cd......................Copland CDA 277
glosniki............Quadral Shogun Phonologue Gold
interkonekt.......Siltech SQ 28 G3
sluchawki.........Sennheiser HD 600

Pokoj okolo 20m (w przyszlosci oddzielny pokoj odsluchowy )

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Witam!
Od 3 m-cy intensywnie eksploatuję:
- wzmacniacz ARCAM FJM A38
- odtwarzacz ARCAM FJM CD36T
- tuner ARCAM FJM T31)
- podłogówki KEF XQ40
Wszystko czarne jak smoła (kolumny black piano)
Wygląda prawie tak dobrze (zielone wyświetlacze) jak gra, a gra rewelacyjnie (odczucie oczywiście subiektywne, ale o to chodzi).
Pokój duży - 40 m2 nieregularny, skosy, dywan, zasłony, meble drewno, skosy. Kolumny daleko od ścian (min. 1 m), kanapa (do odsłuchu) na środku pomieszczenia i jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o muzyce nie będę się rozpisywał bo przestrzał przez niemal wszystkie gatunki muzyczna zna nie jeden z Was.

amplituner stereo Denon DRA 700 AE
cd ( już mogę w sumie można go wymienić bo jutro kupuję) też denon DCD 700 AE( chwilowo zastępowany przez dvd pioneer DV 400V),
kolumny JAMO C 607
słuchawki ( na razie) Philips SHP 8900
interkonekt Audionova Proteus Silver Edition
głośnikowe Oehlbach 2x4mm2
do końca roku dojdzie jeszcze gramofon
Pokój to 23 metry codziennej powierzchni życiowej, sporo kwiatków (żony), moja kochana kanapa kilka mebli. jedna ściana otwarta na 1/3 swojej powierzchni na aneks kuchenny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
A ja głupi nie wiedziałem że jest taki wątek! A ja mam tak:
-Odtwarzacz Samsung HD-950
-Amplituner Harman/Kardon HK-3480
-Kolumny Magnat Quantum 505
-interkonekt Pure AV Silver Series, Belkin 0,9 m
-SCART Belkin Blue Series 0,9 m
-Kabel głośnikowy to QED Silver Anniversary 2x2,5 mm2 długi na 2,5 m
-Telewizor Samsung 32' 100 Hz jakiś tam.
Muzycznie to różnie, ale przeważnie jazzowo, rockowo i klasycznie. Dział zatytułowany pop, zarezerwowany dla mojej żony. Wtedy razem z moim 15-sto miesięcznym "szkodnikiem" wychodzimy na spacer...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolumny cyfrowe Philips DSS-930 z dedykowanym preampem i tunerem z serii 900, a do tego odtwarzacz DVD Panasonic S-49.
Sprzętu używam w salonie ok. 20 m2 na poddaszu, a więc ze skośnym sufitem z podtrzymujacymi go belkami nośnymi. Sufit wyklejony kasetonami o wzorze rozpraszającym dźwięk, a więc można powiedzieć, że zrobiłem pewną adaptację akustyczną salonu.
Słucham popu, rocka, czasem metalu, klasyki, a nawet disco polo (jak żona puści).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...