Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nikt się nie odzywa, to wrzucę swój skromny zestaw:

Wzmacniacz Kenwood model 600

Tuner Kenwood KT-615 (słaby, wiem)

Chromecast audio

Kolumny Aurora 700

Jak to gra (opiszę swoimi słowami bo nie znam tej całej terminologii) Gra tak jak lubię- ciepło, basy sprężyste, wszystko na swoim miejscu, wokale wyraźne, średnie i wysokie tony naturalne i nie męczą przy dłuższym słuchaniu. Brakuje dywanika, muszę jeszcze żonę przekabacić.

 

IMG_20200526_091554.jpg

tmp-cam-5058787349532222900.jpg

IMG_20200526_091914.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maliniakk napisał:

Nikt się nie odzywa, to wrzucę swój skromny zestaw:

Wzmacniacz Kenwood model 600

Tuner Kenwood KT-615 (słaby, wiem)

Chromecast audio

Kolumny Aurora 700

Jak to gra (opiszę swoimi słowami bo nie znam tej całej terminologii) Gra tak jak lubię- ciepło, basy sprężyste, wszystko na swoim miejscu, wokale wyraźne, średnie i wysokie tony naturalne i nie męczą przy dłuższym słuchaniu. Brakuje dywanika, muszę jeszcze żonę przekabacić.

 

IMG_20200526_091554.jpg

tmp-cam-5058787349532222900.jpg

IMG_20200526_091914.jpg

Gratuluję systemu! Miałem kiedyś wzmak Kenwood 600, porządna, mocna maszyna i to naprawdę goni nawet najtrudniejsze kolumny. Kawał dobrej roboty z końca lat 70-tych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Nie jestem biegły w barwnych opisach dzwięku i sprzętu więc proszę mi wybaczyć tym bardziej że dopiero na stare lata zacząłem doceniać dzwięk słuchany w stereo  . Przed zakupem zx-2 posiadałem Triangle BR03 i wydawało się mi że jest dobrze chociaż z niektórych odsłuchiwanych płytek cd przez wysokie potrafiło ucho ,, zaboleć ,, ale wydawało mi się że jednak  dobrze to gra , jednak po usłyszeniu u kolegi zestawu Audiolab 6000A z Mission zx-1 powstała wątpliwość która przerodziła się w zakup. Po 9-ciu dniach słuchania nowego zestawu jestem coraz bardziej zadowolony z wyboru takiego zestawu , góra nie ,, kłuje ,, srednie może trochę wysunięte jednak mi pasuje , niskie.. tu się najbardziej obawiałem a to z tego powodu że nie mam zbyt dużego manewru odsunięciu od ściany jednak jest bardzo dobrze . Bass nie dudni jest szybki , a kolumienki są zaledwie 30 cm. od ściany i moim zdaniem lepszy niż w BR03 . Na ta chwile jestem zadowolony tym bardziej że nie jeden raz w przeciągu tych 10-ciu dni sluchałem różnej muzy przez 6/7 godzin bez przerwy co w przeszłości z innymi zestawami nie było to możliwe. Przepraszam że nie potrafię fachowo/barwnie opisać tego co te kolumienki od siebie dają , ale na tą chwile jestem po prostu zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tomek4446 napisał:

Mariusz , jak się uda , a wszystko na to wskazuje ,to w przyszłym roku przywiozę ProAci Response One SC do Kołobrzegu. Do sypialni idealne , posłuchasz.

Cieszę się, że przyjedziesz. Nawet bez Proacow 😉 U mnie czas w audio szybko mija. Popatrz, dwa lata jak zacząłem się interesować, a tyle się w tej materii u mnie wydarzyło. Poskręcałem kolumny, wzmacniacz, przewody, nauczyłem się kilku programów, xsima, ltspice, tracera, ogarniam REWa itd...

Znaczy do lata to może już będę kompletowal zupełnie inne klocki do innych celów 😉 ale doceniam i cieszę się, że o mnie myślisz 🍻

Pozdrawiam serdecznie 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Daniel09 napisał:

To i emeryt się pochwali 😉 na czym muzy słucha .

 

Elegancko to wszystko wygląda, a jak jeszcze dobrze gra, to już w ogóle supcio🙂

Ciekawe, kiedy ja pochwalę się swoimi zdjęciami ze sprzętem audio...

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...