Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Dnia 24.11.2020 o 19:14, Rega napisał:

Może jestem mało rozgarnięty - ale jaki jest cel tego 15.2? Bo jakoś nie czaję.

Żaden. Mam, bo mogę. Sprzęt staram się wykorzystywać na maksa, nawet jak to nie ma sensu. Mogę podpiąć 17 głośników, no to podpinam. :)

Dnia 24.11.2020 o 19:40, Rega napisał:

Tylko jakie z tego stereo? Bo na sali kinowej raczej nie eksponuje się sprzętu nagłasniającego.

Najlepsze. Procesor AV8805 wykorzystuje tylko jeden stereofoniczny DAC AK4490, pozostałe 7 chwilowo się nudzi. Dwie końcówki zasilają osobne sekcje; MM8077 zasila HF, MM8003 zasila LF. I styka. 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arko55 napisał:

@audiowit 

Ten panel rozumiem idzie do innego pokoju niż ten co masz Kudosy?

Cześć

Tak, ten panel nie będzie wisiał w pokoju odsłuchowym. Ten mam raczej skończony. Szukam jeszcze dla niego miejsca i może dorobię sobie jeszcze kilka. Ciekalwa ozdoba ściany i są plany na następne.

Arek, oczywiście, że wszystko jest kwestią gustu jednakoż ja w salonie czy hallu nie zdecydowałbym się na wiele z tych profesjonalnych. Problem jeszcze z nimi jest taki, ze muszą być zamocowane w określonych miejscach.

Ten naprawdę wygląda jak ozdoba i powieszenie go np w salonie nie oszpeci go, a skróci czas pogłosu bez strat energii. Uważam, że to wspaniała alternatywa dla tych którzy nie mają dedykowanych pomieszczeń odsłuchowych.

Dnia 24.11.2020 o 19:40, Rega napisał:

Tylko jakie z tego stereo? Bo na sali kinowej raczej nie eksponuje się sprzętu nagłasniającego.

Aaaaaa, jeśli to rodzina znanego Kuma Kaplicy to przepraszam! Jemu wolno! Nie mam zamiaru rozstawac sie z moją głową.

Roman, przestań... Może, to ma :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiowit napisał:

Ten naprawdę wygląda jak ozdoba i powieszenie go np w salonie nie oszpeci go, a skróci czas pogłosu bez strat energii. Uważam, że to wspaniała alternatywa dla tych którzy nie mają dedykowanych pomieszczeń odsłuchowych.

Faktycznie ładny. Wycinany z gotowego projektu CAD, czy stolarz sam kombinował? Jakie ma wymiary? Ile waży? Ile Cię wyniósł? 

Na to, że skróci czas pogłosu bez strat energii, to bym jednak nie liczył. Straty energii będą, i tak na oko, to nawet spore (czego nie uważam za wadę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest deko większy, ale zdjęcia wkleję dopiero po powieszeniu na ścianie, jeszcze dosycha, a i potrzeba kogoś do pomocy. 

Wykonanie jest rewelacyjne nie dość że klejony to jeszcze każda listwa(sklejka) jest dokręcona na 4 wkręty, wykonawca pomyślał oczywiście o mocowaniach, nawet rozwiercił otwory by łebki od śrub się pochowały :). Detale ale istotne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audiowit napisał:

Roman, przestań... Może, to ma :)))

No fakt - przepraszam. Oceniałem na podstawie tego co słychać z mojego bumboxa😒.Chyba dużo tracę bo nie  mam  nawet pojęcia co można usłyszec z 17.

Witek - super ustrój! Już mnie zainspirowałeś bo w mojej jaskini, ściana za kolumnami, poza absorberami jakaś taka pusta .  A tu nie dość że drewno, ozdoba to jeszcze dyfuzor!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rega napisał:

Już mnie zainspirowałeś bo w mojej jaskini, ściana za kolumnami, poza absorberami jakaś taka pusta .  A tu nie dość że drewno, ozdoba to jeszcze dyfuzor!

Na ścianie za kolumnami dużo nim nie zwojujesz (podobnie, jak na ścianie za słuchaczem). Lepiej się sprawdzi na bocznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...