Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

3 minuty temu, Kraft napisał:

A zdjęcie tego szczegółu można prosić?

Pewnie nie zobaczysz poniewaz może to byc montowane listwa po listwie a kazda nastepna zasłania poprzednią! Przynajmniek ja bym to tak wykonał by bylo estetycznie

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sanwing prezentuje sie to przezajebi...e 👍tylko czy troche nie za wysoko wisi wzgledem np. Kolumny a i Po drugiej stronie tez będą?? A i takie pytanko... to jest pokoj tylko do audio czy tez np. Pokój dzienny bo mocno kolumny "weszły" w pokój. No chyba ze tylko do odsluchow je wyciagasz?

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko wisi, ale to pokój dzienny, salon nieduży, ale salon około 17.5 m kw. Komoda na talerze i trunki też ma prawa swoje 😆. Mam niby na dole wolne pokoje, ale ja słucham muzyki z rodziną często, a i nie lubię się separować stąd salon tak mam zrobiony, kolumny zawsze stały tak wysunięte, żona się przyzwyczaił, AP Virgo 2 potrzebują deko miejsca jednak. 

Po drugiej stronie okno, będą na nim z czasem żaluzje drewniane grube ale to z czasem. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sanwing napisał:

Deko zabawy ale wisi

Jeden z ładniejszych ustrojów jakie widziałem. Ten wzór nieregularny sprawia, że można się trochę pogapić 😉

Z boku widać jak rozwiązane jest łączenie listew. 

Bardzo fajny rozpraszacz  👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sanwing napisał:

ja słucham muzyki z rodziną często, a i nie lubię się separować stąd salon tak mam zrobiony, kolumny zawsze stały tak wysunięte, żona się przyzwyczaił, AP Virgo 2 potrzebują deko miejsca jednak. 

Podobnie u mnie. Z dzwieku korzystają wszyscy w domu. U mnie stoja blizej scian, dopiero przy bardziej wnikliwych odsluchach "wychodza" bardziej w pokoj.

A jak tam u Ciebie z przestrzenią wgłąb? Bo tempo i virgo to czaruja w tej kwestii podobno

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena raczej jest oki, choć słyszałem lepsze, tzn szersze i głębsze separacja jest super, ale to kwestia miejsca odsłuchowego, ja siedzę dość daleko i wrażenie głębi sceny nie jest może tak wielkie jak jest w rzeczywistości. W każdym razie nie narzekam ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...