Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Czarne klocki (mimo tego, że lepiej grają) są do bani bo ich nie widać!  😆 

Witek nie maluj Pliniusa bo wieczorem nie zobaczysz tych pięknych radiatorów!  ;)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba 😉. A o to chyba przede wszystkim w tej zabawie chodzi 🙂

A tak poważnie - szukałem czegoś z głębszym basem niż moje mentorki i udało mi się to znaleźć. Gdybym miał więcej kasy to pewnie stałyby teraz u mnie PMC 25.21. Aczkolwiek uważam, że w swoim budżecie te audio physic classic to bardzo dobre kolumienki. Oczywiście jeśli ktoś lubi ten sposób prezentacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Amarok napisał:

Ostatnio natrafiłem w sieci

Obserwuję i co jakiś czas zerkam. Fajnie podglądać. Nie znam gościa, a polubiłem za to zaangażowanie w temat audio, czuć jak się tym fascynuje i to jest fajne, zaraźliwe ale ma to sens w tym hobby 😉 

Doświadczeniami warto się dzielić. Blog jest super 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka rzeczy od tego Pana. Nie zgadzam się z kilkoma jego teoriami ale jak wiadomo kazdy ma swoją i każdy ma rację. Do wielu swoich mnie przekonał. Jest bardzo doświadczonym i osłuchanym audiofilem. Polecam prowadzony przez niego blog, warto z niego czerpać.

Śledzę od kilku lat jego poczynania A w kontakcie jestem jak czegoś potrzebuję :))). Pomaga za co bardzo dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę forumowicza wrzucam fotkę jeszcze wtedy nie kompletnego zestawu, który sobie kiedyś wymarzyłem. Teraz przyszedł czas na realizacje i zestaw dostał glosniki Dynaudio Emit m20. Dla zainteresowanych tematem dowiedziałem się ostatnio ze zakończono produkcji tego modelu, wiec jesli jeszcze ktoś miał te glosniki w planach niech się lepiej pospieszy. Fotki pełnego zostawu postaram się wrzucić po niedzieli, a jak to wszystko się prezentuje w miejscu docelowym, pokaże dopiero jak wprowadzimy się do nowego domu.

6019B5EB-4A43-4278-BBC4-70729DACF3C5.jpeg

5DC0D2F3-D3F1-4C66-ABBD-3C662F3A75F4.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Fisher85 napisał:

Na prośbę forumowicza wrzucam fotkę jeszcze wtedy nie kompletnego zestawu, który sobie kiedyś wymarzyłem. Teraz przyszedł czas na realizacje i zestaw dostał glosniki Dynaudio Emit m20. Dla zainteresowanych tematem dowiedziałem się ostatnio ze zakończono produkcji tego modelu, wiec jesli jeszcze ktoś miał te glosniki w planach niech się lepiej pospieszy. Fotki pełnego zostawu postaram się wrzucić po niedzieli, a jak to wszystko się prezentuje w miejscu docelowym, pokaże dopiero jak wprowadzimy się do nowego domu.

6019B5EB-4A43-4278-BBC4-70729DACF3C5.jpeg

5DC0D2F3-D3F1-4C66-ABBD-3C662F3A75F4.jpeg

Bardzo ładny zestaw. A dynaudio czarne czy białe 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Inferno napisał:

Mnie drapakowi puryści zbesztali za zakup tego drapaka 😁 

A bo pewnie chodzi o to ze raz-dwa i juz plyta zasówa w b.dobrej jakosci a w innych trzeba pół kratki browarów wypic podczas ustawiania by zagrało na podobnym poziomie do regi. Hehe. I tu wygrywa rega! I nie ukrywam ze to jest wlasnie powód dla ktorego chce z tej firmy drapak.

....ja wiem ze to ma swój urok, ale w większości wolę odpalic bezstresowo a nie sie wkurw.....ć z ustawieniami bo nie ten nacisk czy cos tam a specem nie jesttem w tej dziedzinie.  Podobnie z grami! Wole konsole. Odpalam gre i mam fun a nie jak w pc ze co nowsza gra to trzeba za "apgrejtem" sie rozglądać.... wtf!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na jakiej podstawie tak uważasz? A myślisz, że Regi sie nie kalibruje, ustawia, poziomuje itd? Mam Regę Planar 3 (trochę wyższej jakości niż RP1) i wiem coś na ten temat. Np aby zmienić obroty to musisz zdjąć talerz i recznie przełożyć pasek na inne kółko.  Jeśli jesteś zainteresowany to za ok dwa miesiące będzie do sprzedaży. Po serwisie u Audio Autonomy oraz po upgrade polegającym na wymianie stałego kabla sygnałowego na gniazda umożliwiające podłaczanie różnych IC.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...