Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

4 minuty temu, Junoxe napisał:

Podzieliłbyś się wiedzą? :)

Pilot z amazon.de

Interfejs Waveshare 6170 (https://www.waveshare.com/FT232-USB-UART-Board-type-A.htm)

Soft RemoteMaster

Jak będziesz miał wszystko to wtedy możemy wrócić do tematu co i jak, może w jakimś temacie dedykowanym dla Lyngdorfa aby tu nie śmiecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dopiero mój zestaw audio zaśpiewa! :)

A tak na poważnie, to już od dawna miałem wpiąć sprzęt w coś lepszego od marketowej listwy, tylko zawsze były jakieś inne tematy do ogarnięcia. No ale wreszcie się udało. Prosta listwa bez żadnych filtrów. Wytłumiona auminiowa obudowa, a w niej gniazda schuko Monacor połączone solidnym okablowaniem. Żaden wypas, ale wygląda dobrze i spełnia swoją rolę :)

IMG_20201231_114501.jpg

IMG_20201231_114358.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Audio Autonomy napisał:

 

Hehe Grzegorz a u mnie nadal służy listwa przerabiana przez Ciebie klika lat temu. :)

Myślałem już nieraz nad zmianą, tylko trzeba by sprawdzić czy jest w tym sens do mojego systemu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sanwing napisał:

Hehe Grzegorz a u mnie nadal służy listwa przerabiana przez Ciebie klika lat temu. :)

No i super! :)

Ja prace nad listwą dla siebie zacząłem właśnie wtedy kiedy robiłem Twoją. Powoli mi idą realizację projektów dla siebie samego.

12 minut temu, audiowit napisał:

Grzesiek, z czego są zrobione nóżki?

Z gumy. Tak to wygląda: 

IMG_20201231_122524.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, obudowę kupiłem uniwersalną (chyba w TME). Szukałem gotowca, bo jak miałbym to dać gdzieś do wycięcia i wygięcia, to nie byłaby to już listwa niskobudżetowa :)

Sam tylko wycinałem i wierciłem otwory w obudowie. Nie wyszło idealnie, ale na pierwszy rzut oka jest ok.

@Dedal75 też miałem takie nóżki pod kolumnami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Audio Autonomy fajna listwa , zawsze powtarzam , że zamiast kupować nie wiadomo co można poskładać samemu i wie się co się ma. Widzę , że poszedłeś w design industrialny , ja w swojej pochowałem gniazda. Ale przyznaje , że do obudowy pasują.

Mamy koniec roku i postanowiłem wrzucić zdjęcia systemu , by po latach zobaczyć jak ewoluował. Co prawda już wrzucałem , ale okazało się , że to nie ten watek , bo ten właściwy to już istnieje i mnie wywalili ,ogólnie ciężkie jest życie audiofila :) 

Po raz pierwszy postanowiłem wypisać podłączone okablowanie , zapatrzyłem się na stopkę @Bogusław Kożyczkowski i tak sobie pomyślałem , czy za kilka lat coś się w tych kabelkach zmieni , czy dam sobie już spokój. Przynajmniej będę miał listę :) 

HDMI:

Audioquest Chocolate , 2 x Supra 2.0 Hight Speed 4k , 2 x Monkey Cable Connoisseur

Optyczne:

2 x Supra ZAC , Qued

USB :

3 szt- nie mam pojęcia jakie , jak znam życie chińskie.

XLR:

Neotech NEI 3001 III ; Supra EFF-I

IC:

2 x Neotech NEI 3001 III , 2 x PSC R 30 , Neotech NEI 3004, Nordost Blue Heaven , Nordost Black Night, 2 x KaCsa  KCO -ISI2

, Yarbo SP 1102 PS i do CD czyste srebro od jubilera DIY.

Głośnikowe:

Alpha Core Goertz Mi 3 na srebrnych widłach , Belden 9497

Zasilające;

 3 x Furutech FP S55N , 2 xSupra Lorad Silver SPC , Audioqest NRG Y3 , Siltech krio / choć nie wiem czy to nie podróbka/ , Neotech  NEP 3001 III i kilka na sztywno 

Z pewnością coś pominąłem ,ale jest tego od groma.

A sprzęt ,jak sprzęt , po prostu cieszy ucho :) 

20201231_121450.jpg

20201231_121615.jpg

20201231_121652.jpg

20201231_121420.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, system robi wrażenia, na prawdę. Jeśli brzmi w połowie tak dobrze jak wygląda to aż chciało by się posłuchać. WBA robią robotę. 

Co do kabli głośnikowe odkąd na WE zmieniłem jakoś mnie nie ciągnie do zabawy, może kiedyś IC jeszcze USB i HDMI podmienię choć to nie priorytet. 

Dziś się bawię z nowymi zabawkami, ze dawnych czasów. Początki były słabe, ale po kilku godzinach jest już bardzo dobre brzmienie. 

IMG-20201231-WA0005.jpeg

IMG-20201231-WA0003.jpeg

IMG-20201231-WA0011.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...