Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

A JR płatne Masz? . I pc z Windowsem? Pzdr

 

Miałem laptopa z Windowsem i pełną wersją JRivera, kupiłem tani mini pc i mam tam tylko Daphile. Praktycznie jak z Maliną.

16174429606983484231355942882449.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę wrócę do lampy 6h30p-DR. Lampy kupiłem nowe. Słuchając ich kilkanaście godzin doszedłem do wniosku, że lepsza od 6h30pi harmoniks beż wątpienia ale dupy nie urywa i przereklamowana za tą kasę. Zmieniam zdanie. Mija kilkadziesiąt godzin, ale napewno jeszcze nie 50. Urywa dupę. Kolejna zabawka, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Uważajcie na podróbki.

20210403_193732.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audiowit, może już przepisz recenzję tej lampy, po co się męczyć w opisanie skoro masz identyczne doznania:15_yum:

Cytat

I have to be careful here, otherwise I might lose all credibility, but in short the best value for money upgrade I have ever done. Even after some 10 hours of burning-in, DR tubes demonstrated to be way superior to standard Sovtek tubes. The full run-in tubes give the ARC sensuously textured midrange, and eerie presence with which it reproduces voices and solo instruments. The DRs produce a dramatic, palpable three-dimensional sonic picture with superior sense of scale. The bass is slightly drier and better defined, and the overall system has better musical grip and ability to tightly control Revels' woofers. In short, DR tubes make ARC to sound more substantial, colorful, and dramatic, more musically involving.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, polecam posłuchać na dwudroznej kolumnie i na nieco lepszym sprzęcie ;)

Nie rozumiem, co wniósł cytat przeklejony z internetu.

A skoro już się znów udzieliłeś w tym wątku, to nieustająco czekamy na zdjęcie Twojego systemu. Jeśli wogole jakikolwiek posiadasz...

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, audiowit napisał:

Karol, polecam posłuchać na dwudroznej kolumnie i na nieco lepszym sprzęcie

Jeżeli dwudrożna kolumna to lepszy sprzęt,:35_thinking: to nie wiem co napisać.

 

11 godzin temu, audiowit napisał:

Nie rozumiem, co wniósł cytat przeklejony z internetu

miał na celu uniknięcia twoich wypocin na ten temat, jak widzisz są zbieżne¬¬.

Ponieważ chcesz tak bardzo zobaczyć mój wspaniały sprzęt, to na Twoje życzenie prezentuję poniżej i tylko dla Twoich oczów:15_yum:.

DSCF0007.thumb.JPG.43ca82d57e1186fcd66ba00afef9cec7.JPG

DSCF0008.thumb.JPG.d9cface1227af3b200a2921536aef426.JPG

Szkoda że nie ma oczka, by mrugnęło  do Ciebie:(

Wesołych Świąt.

 

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, audiowit napisał:

Karol [...]

A skoro już się znów udzieliłeś w tym wątku, to nieustająco czekamy na zdjęcie Twojego systemu. Jeśli wogole jakikolwiek posiadasz...

Widzę, że nie byłem jednym posądzonym przez @audiowit o brak sprzętu audio. Pewnie zaraz jeszcze dodasz, że jak Karol nie posiada sprzętu bo go nie stać (*grin*), to mógłby chociaż pokazać sprzęt rodziców... 😉 Bo mi tak napisałeś, prawda?

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomekN napisał:

Widzę, że nie byłem jednym posądzonym przez @audiowit o brak sprzętu audio. Pewnie zaraz jeszcze dodasz, że jak Karol nie posiada sprzętu bo go nie stać (*grin*), to mógłby chociaż pokazać sprzęt rodziców... 😉 Bo mi tak napisałeś, prawda?

Tomku, ale po co te uszypliwości w ten piękny, świąteczny dzień. Kolega Audiowit ma swój styl i nic tego nie zmieni. Ja natomiast gratuluję Ci zbudowania systemu, który sprawia Ci przyjemność przy odsłuchach, a chyba to w tym hobby jest najważniejsze, czyż nie? 

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wątek o naszych systemach. Pokazujemy, piszemy co tam mamy.

Karol i TomekN pokazują się wszędzie, gdzie tylko mogą pisząc co slina na język przyniesie. Więc merytorycznie poproszę Karola o pokazanie swojego systemu? Co w tym dziwnego?

Fajnie, że Tomek czerpie przyjemność że słuchania muzyki na kinie domowym. Nie odbieram mu do tego prawa. Natomiast to co zobaczyłem i jakie emocje mną targnęły:))) to moja sprawa.

Karol, myślałeś o znalezieniu tej ukruszonej gałki? Mówiłeś, że grasz na trzech drogach, a tu pełne pasmo w mono. Ale lampy przyzwoite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomekN wracajac do Twojego okablowania. Widze ze mimo ładu i porzadku na 5 z +em, to jednak wszystkie kable blisko siebie (zasilajace/ic/glosnikowe), czy zatem wystepuja jakies brumy, zniekształcenia czy tez emitowanie pola z innych podzespołów audio o ktorych tak duzo tutaj piszemy (dopiero co zmontowales wszystko "do kupy" ale nie wzioles chyba tego pod uwage prawda)? Wiadomo ze podczas "pauzy" podczas odsłuchu najlepiej "wychaczyć" można wszelkie problemy tego typu. Tym bardziej ze masz sprzęt audio naprawdę wysokiej próby (głośniki zastosowane u Ciebie w pewnej recenzji byly porownywane do highendowego Blade-a a koncowki purifi/hypex - szacun, niejeden pali sie ze wstydu porownujac do swojego). Sprzęt tak transparetny pewnie pokazuje Ci wszystkie te niedoskonalosci jak na dłoni, dlatego Twoje zdanie w tej kwesti bedzie chyba znaczące. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie brumow, to nie lampy. Natomiast kef r300 już to kiedyś przerabialiśmy grają na poziomie " garazowych" tanich polskich monitorów. Dlatego kiedyś wspomniałem o ls50, które mimo, że mniejsze prezentują wyższy poziom. Nawet jak na poziom dla masowego klienta.

Transparentny? Że wzmacniaczy impulsowych sterowanych przez amplituner kina domowego i dodatkowo przerobiony przez atmos? Że wstawiona w róg kolumną korygowana przez dsp? Nie wspomnę o zasilaczach impulsowych od diody w tej samej listwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, audiowit napisał:

Transparentny? Że wzmacniaczy impulsowych sterowanych przez amplituner kina domowego i dodatkowo przerobiony przez atmos? Że wstawiona w róg kolumną korygowana przez dsp? Nie wspomnę o zasilaczach impulsowych od diody w tej samej listwie.

Tomek Ty sluchasz stereo z atmosem? Czy to kolega audiowit cos dopowiada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

@TomekN wracajac do Twojego okablowania. Widze ze mimo ładu i porzadku na 5 z +em, to jednak wszystkie kable blisko siebie (zasilajace/ic/glosnikowe), czy zatem wystepuja jakies brumy, zniekształcenia czy tez emitowanie pola z innych podzespołów audio o ktorych tak duzo tutaj piszemy (dopiero co zmontowales wszystko "do kupy" ale nie wzioles chyba tego pod uwage prawda)? Wiadomo ze podczas "pauzy" podczas odsłuchu najlepiej "wychaczyć" można wszelkie problemy tego typu. Tym bardziej ze masz sprzęt audio naprawdę wysokiej próby (głośniki zastosowane u Ciebie w pewnej recenzji byly porownywane do highendowego Blade-a a koncowki purifi/hypex - szacun, niejeden pali sie ze wstydu porownujac do swojego). Sprzęt tak transparetny pewnie pokazuje Ci wszystkie te niedoskonalosci jak na dłoni, dlatego Twoje zdanie w tej kwesti bedzie chyba znaczące. 

System jest całkowicie cichy. Ucho przestawione na 1cm do górnej membrany R3 nie słyszy nic. Tak samo było przed przyklejeniem kabli na listwę (i do siebie) - wcześniej po prostu leżały na podłodze, też obok obok siebie, a za szafką był z nich mega galimatias.Z

Zdziwilbym się, gdyby 2-3 kable biegnące obok siebie na odcinku 1 czy 2 metrów generowały jakieś słyszalne zakłócenia.

Miałem wcześniej na tym systemie trzy różne brumienia / hum'y / hiss'y, ale powodem nie były kable ani ich ułożenie. Powodem były: 1) pętla uziemienia na kablu Trigger do subwoofera 2) różnica potencjałów na Coaxie z serwera audio 3) różnica potencjałów na kablu antenowym SAT przedostająca się do systemu przez kabel HDMI. Wszystkie trzy problemy rozwiązałem poprzez stosowne separacje elektryczne i od wtedy system jest cichy do teraz.

 

 

 

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Tomek Ty sluchasz stereo z atmosem? Czy to kolega audiowit cos dopowiada?

Muzyki stereo słucham w trybie stereo, w układzie 2.2 (fronty R3 + 2 subwoofery SVS). Układu 7.2.4 używam tylko do KD (Netflix, TV). Audiowit dopowiada sobie dużo rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...