Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

2 godziny temu, TomekN napisał:

Parę osób było zainteresowanych "finalnymi" zdjęciami mojego systemu, więc w związku z tym że R2c w końcu do mnie dotarł - dotrzymuję słowa.

Mi najbardziej z twojego systemu podoba się Hypex nCore 👍 A co do reszty taką miałeś potrzebę wizję i zrobiłeś skoro tobie to odpowiada to mi nic do tego 😉 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adi777 napisał:

Kolego, nawet mnie nie strasz. Ja będę miał dokładnie 4 metry w salce kinowej...

Z drugiej strony, Ty masz ekran i projektor, ja pójdę w TV, więc fronty będą miały trochę więcej miejsca.

Ładne te Wharfedale Elysian 4. Możesz opisać ich brzmienie?

Widziałem już zestawy KD i w 16 metrach z dedykowaną salą i wszystko zrobione na  najwyższym poziomie. Efekty były bardzo dobre  (dla 2 użytkowników) 

W moim przypadku gdy wykorzystałbym mniejszą ścianę głośniki stały by w rogach, zachowując odległość od ekranu 3,5m spowodowałoby że realnie siedziałbym w połowie pokoju co oznacza około 4x4m przestrzeni a za kanapą byłoby 3,5m luzu...

Tak więc nie odbieraj tego co napisałem w poprzednim poście jako wyroczni, po prostu odniosłem się do mojego konkretnego przypadku.

Na koniec najważniejsze, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma;)

By zachować porządek na forum, o elysianach odsyłam do mojego temat gdzie na dniach coś więcej napiszę (mam już je 2 miesiąc więc czas najwyższy)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Heathen napisał:

Widziałem już zestawy KD i w 16 metrach z dedykowaną salą i wszystko zrobione na  najwyższym poziomie. Efekty były bardzo dobre  (dla 2 użytkowników) 

U mnie będzie 24 m2, wydaje się akurat pod 7.2.4, 7.2.6, może nawet pójdę w 9.2.6, ale to już być może przerost formy nad treścią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ,,wzieło,, Cie nie na żarty🤣. Sam jestem ciekaw jak wypadną zabytki przy tych Elacach. Niekórzy raczej wstydziliby się postawić takie starocie w nowych wnętrzach. A już na pewno krzywe spojrzenie piękniejszych połówek położyłoby kres jakimkolwiek dyskusjom😉.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rega napisał:

Niekórzy raczej wstydziliby się postawić takie starocie w nowych wnętrzach

Teraz w nowych wnętrzach to nie ma miejsca na żadne audio nie mówiąc już o takich starociach 😉 Zresztą niczego sobie te JBL 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek - zawsze z kolumn można zrobić choćby szafki na buty🤣. Mam nadzieję, że mojego ostatniego postu nie odebrałeś jako komentarza o czasie odsłuchów. SŁUCHAJ SOBIE JAK DŁUGO CI ODPOWIADA. To fakt, że wedrują po Polsce już pół roku. Sewis po powrocie jest już uzgodniony, ALE nie jest ustalony termin serwisu. Tak wiec, na luzie. A swoją drogą odnośnie tego szerszego punktu widzenia to mam trochę wyrzuty, że przyczyniłem się w jakiś sposób do zburzenia Twojego dotychczasowego odbioru różnych kolumn. Ale, żeby nie brać całej ,,winy,, na siebie to muszę sie tą odpowiedzialnością podzielić z Sanwingiem😋🤣.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kamill00 napisał:

A kiedy będą krążyć Twoje KEF 107? 😆😆

Wpisuje się 1 na listę 😉😉

Heheh to chyba trzeba by Stara nająć żeby woził taki ciężar😀, nie to co piękna końcówka w klasie D. Dzięki Kamili za możliwość posłuchania tego srebrnego zapaśnika :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sanwing nie ma żadnego problemu 😁

@tomek4446 ruszyły, ruszyły - nie doszła wiadomość? 😅😅

Muszę się spieszyć zanim odbierzesz WBA bo ten mój UMIK chyba jednak jutro już dojedzie......fakt, że czekam na statyw i kabel (kupiłem 5m) od lapka do pre, bo jak wrócą Irony to nie będziesz miał czasu, abym zasypywał Cię pytaniami nt. ustawień REW 😅

P.S 1 panele od Addictive Sound na pierwsze odbicia boczne wjechały 2 dni temu.

P.S 2 .......a Michała @Sanwing poproszę, aby obiektywnie opisał swoje wrażenia odsłuchowe JR jak już się z nią bliżej zapoznasz 😊

IMG_20210422_220944.jpg

Edytowano przez Kamill00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek4446 z tą Vifą to rożnie bywa. Swojego czasu testowałem kolumny (nie wymienię nazwy, ale pokaże na zdjeciu😉) z  głośnikami właśnie Vify. Ich granie to była TOTALNA porażka. Długo nie zagrzały miejsca na moich standach. A znowu mam w tej chwili kolumny do użytku ze wzmacniaczem lampowym gdzie głośniki średniotonowe to właśnie Vifa i tu jest ,,miodzio,,.

20180917_175957 (1).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...