Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Dnia 25.04.2021 o 01:10, RoRo napisał:

W dodatku niektóre modele klasy D są także ładne (oczywiście co się komu podoba).

Bardzo możliwe że (kiedyś) kolejny (raczej: kolejne) Cyrus u mnie będzie właśnie w klasie D. Czy innej firmy o jeszcze krótszej nazwie 🙂

Albo któryś model GATO

 

Gato Audio serii DIA wpływa niebezpiecznie na szybkość niekontrolowanego opadu szczęki na podłożę, nie tylko dla "class D" sceptyków 😇

 

Edytowano przez RoRo
Nie ma sensu cytować całej wypowiedzi czy fotografii- szkoda miejsca...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shureido napisał:

 

Gato Audio serii DIA wpływa niebezpiecznie na szybkość niekontrolowanego opadu szczęki na podłożę, nie tylko dla "class D" sceptyków 😇

 

Heheh a znajomy znowu bardzo narzekał na jakość grania Gato. Ile osób tyle guścików. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na klasę D, porównywał go z kilkoma innymi wzmacniaczami które bardziej mu się podobały dźwiękowo, stwierdził że Gato grało z Oberonami najgorzej, lepiej wypadł mu Baltlab Endo 2, a wybrał bodajże Haiku Sol z tego co pamiętam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, paul klacska napisał:

Jak to na co, na klasę D wzmacniacza. 🙂

😄 no tak, jak na to, to już zapewne narzekał, usłyszawszy że to D class jeszcze nie przyglądając się nie podłączonemu DIA

poza tym, z  całą sympatią dla @Sanwing pisząc, kolega narzekał wszedł w klimat "jedna pani, drugiej pani..."

bez urazy kolego @Sanwing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chowam urazy, ale to mój dobry Kolega od lat piszemy, zna się na audio. Równie dobrze mogę np Twoje informacje o tym że Gato gra dobrze włożyć między bajki( bez urazy), tak jak i tym mój opis JR. Kolega akurat nie ma kompletnie żadnych uprzedzeń do klas w audio jak i w społeczeństwie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sanwing napisał:

Nie na klasę D, porównywał go z kilkoma innymi wzmacniaczami które bardziej mu się podobały dźwiękowo, stwierdził że Gato grało z Oberonami najgorzej, lepiej wypadł mu Baltlab Endo 2, a wybrał bodajże Haiku Sol z tego co pamiętam. 

no to wszystko jasne jak Gato mierzył z jedynie słusznym, niedyskutowalnym wyrobem polskiej wytwórczości

3 minuty temu, Sanwing napisał:

Nie chowam urazy, ale to mój dobry Kolega od lat piszemy, zna się na audio. Równie dobrze mogę np Twoje informacje o tym że Gato gra dobrze włożyć między bajki( bez urazy), tak jak i tym mój opis JR. Kolega akurat nie ma kompletnie żadnych uprzedzeń do klas w audio jak i w społeczeństwie ;).

ja mogę uargumentować swoją opinię, a Ty przytoczyłeś "jakąśtam" opinię kolegi i tyle w temacie, no i wszystkomówiące Dali Oberon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shureido napisał:

no to wszystko jasne jak Gato mierzył z jedynie słusznym, niedyskutowalnym wyrobem polskiej wytwórczości

Czyżbyś miał jakieś uprzedzenia? Kolega słuchał wielu wzmacniaczy w tym tych 2 o których napisałem. Po co się silić aż tak mocno na wykazanie wyższości swojego pieca? Pisałem przecież że Gato jemu się nie podobało co wcale nie znaczy z jest to gorszy piec od setek innych, system w jakim gra, gust muzyczny itd mogło wpłynąć na taką opinię. Wiele osób nie lubi lampy 300b a mi się np wiele aspektów jej brzmienia podoba to samo jest z klasą D. Pytanie jak brzmieniowo różnią się te wzmacniacz klasy D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sanwing napisał:

Czyżbyś miał jakieś uprzedzenia? Kolega słuchał wielu wzmacniaczy w tym tych 2 o których napisałem. Po co się silić aż tak mocno na wykazanie wyższości swojego pieca? Pisałem przecież że Gato jemu się nie podobało co wcale nie znaczy z jest to gorszy piec od setek innych, system w jakim gra, gust muzyczny itd mogło wpłynąć na taką opinię. Wiele osób nie lubi lampy 300b a mi się np wiele aspektów jej brzmienia podoba to samo jest z klasą D. Pytanie jak brzmieniowo różnią się te wzmacniacz klasy D.

po pierwsze nie wykazuję niczego

napisałem, że warto obcować osobiście z amplifikacją DIA

tyle i tylko tyle

 

p.s.

a'propos uprzedzeń

tak zachowuję zdecydowany dystans do piwniczno/garażowego rękodzieła 

nie wspominając hasła "kupuj bo polskie"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nic się nie dzieje, szkoda się dochodzić bo i nie ma o co. Klasa D wypada bardzo dobrze właśnie słucham kolejnych płyt. Nie jest ani lekarstwem na wszystko, ani jakimś złem bardzo dobre granie. Podobnie jak sprzęty z manufaktur:). 

Wklejcie lepiej jakieś foty systemów bo to zawsze oko ucieszy ;).

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sanwing napisał:

Koledzy nic się nie dzieje, szkoda się dochodzić bo i nie ma o co. Klasa D wypada bardzo dobrze właśnie słucham kolejnych płyt. Nie jest ani lekarstwem na wszystko, ani jakimś złem bardzo dobre granie. Podobnie jak sprzęty z manufaktur:). 

Wklejcie lepiej jakieś foty systemów bo to zawsze oko ucieszy ;).

sie nie chcą fotki zamieszczać 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, paul klacska napisał:

Mój drugi którego używam gdy jestem w pracy ( drugie mieszkanie).

 

A co to za kolumny? Boczki tylko widać. 
 

Edytowano przez Gość
Nie ma sensu cytować całej wypowiedzi czy fotografii- szkoda miejsca...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...