Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

9 minut temu, tomek4446 napisał:

Gato słuchałem na jednych z prototypowych kolumn Yb , nie było najgorzej . Choć najlepszy efekt jaki dotąd było mi usłyszeć to Gato z ... Gato FM-15

Ja słuchałem Gato u Roberta z jego Hurracanami. Wtedy akurat byłem po odsłuchu s16hz Arcad 3.5 signature w Kutnie i byłem ciekaw jak się mają jedne do drugich.

Oczywiście posłuchałem też chwilę na swoich Epic one ale głównie skupiłem się na tym pierwszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomek4446 napisał:

Gato słuchałem na jednych z prototypowych kolumn Yb , nie było najgorzej . Choć najlepszy efekt jaki dotąd było mi usłyszeć to Gato z ... Gato FM-15

potwierdzam, jest synergia firmowa i FM 15 to początek synergii brzmienia, potem FM 30 jest jeszcze lepiej a z FM 50 znowu level up

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

@shureido pozwolisz , że się nie zgodzę i jest to oczywiście tylko moje subiektywne wrażenie . Słuchałem Gato z tymi dwiema podłogówkami i już tak dobrze nie było jak z tymi maluchami. 

Oczywiście, że pozwolę licząc na rewanż 🙃

zapomniałem dodać, że wyraźnie było lepiej w moim miejscu odsłuchowym z testowanym DIA 250S 

najlepiej zabrzmiały FM 50 z domowym składem PRD 3S + PWR 222

jednak nie na tyle lepiej aby zastąpić FM 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2021 o 12:38, shureido napisał:

sie nie chcą fotki zamieszczać 🤔

@shureido
Być może zdjęcia są za duże - spróbuj zmniejszyć wielkość plików które chcesz dołączyć.
 

Dnia 25.04.2021 o 12:29, Sanwing napisał:

Koledzy nic się nie dzieje, szkoda się dochodzić bo i nie ma o co. Klasa D wypada bardzo dobrze właśnie słucham kolejnych płyt. Nie jest ani lekarstwem na wszystko, ani jakimś złem bardzo dobre granie. Podobnie jak sprzęty z manufaktur:). 

Wklejcie lepiej jakieś foty systemów bo to zawsze oko ucieszy ;).

Jest specjalny wątek na temat klasy D. Warto go ożywić 🙂

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@audiowit dobry vintage nie jest zły. Fajny ten Soniak :)

Ja trochę monotematycznie pozostanę przy lampie. Tym razem Fishera. To już trzecia sztuka u mnie w przeciągu ostatniego roku. Każda na innych lampach w końcówce (7868, el84, 7189) i każda grała inaczej. Ten konkretny egzemplarz jest dosyć egzotyczny, bo można go podłączyć wprost do naszych gniazdek z napięciem 230V. Trafia się to dosyć rzadko.

IMG_20210529_155740.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Audio Autonomy napisał:

Ja na stałe też takiego klocka nie mam u siebie. Jest jednak postanowienie, że kiedyś tego typu lampę przygarnę. Jak tylko znajdę dla niej miejsce :)

Bardzo fajny sprzęt:) Ten model znam jak własną kieszeń. Gra to bardzo fajnie ale jeszcze lepiej gra pierwszy wypust Fisher X100 - wersja z prostownikiem lampowym 5AR4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wielokrotnie o tym pisane było że bez częstych odsłuchów i porównaniu można tkwić tak naprawdę w kiepskiej jakości dźwięku z przekonaniem o jego wspaniałości. Ogranicza nas tylko budżet ale w każdym są lepsze i gorsze systemy. Żeby było na co też zerknąć dalej grając u mnie AMT.

16247128269121825602318583782136.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sanwing napisał:

Wielokrotnie o tym pisane było że bez częstych odsłuchów i porównaniu można tkwić tak naprawdę w kiepskiej jakości dźwięku z przekonaniem o jego wspaniałości. Ogranicza nas tylko budżet ale w każdym są lepsze i gorsze systemy. Żeby było na co też zerknąć dalej grając u mnie AMT.

16247128269121825602318583782136.jpg

Żeby mieć przyzwoicie grający system nie trzeba worka pieniędzy. Natomiast mnogość odsłuchów, krytyczne podejście do swojego systemu i otwarcie na krytyczne ale i konstruktywne uwagi innych prowadzą do przodu.

20210626_163726.jpg

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...