Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Jest miejsce na kolejne nabytki, cieszę się że wyszło tak jak chciałam.

Przed chwilą, Sanwing napisał:

@Asia słuchasz z założonymi maskownicami czy bez? 

Po tym jak syn (5 lat) wepchnął kopułkę i przyznał, że bawił się głośnikami to już prawie nie zdejmuję maskownic. Niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Oto mój system.
Monitory aktywne JBL lsr308
Dac Ca magic100
Chromecast audio.
Odtwarzacz dyskow, plus 6tb do koncertów.
Tak myślę czy nie wymienić na np. YAMAHA R-N803D + ELAC DEBUT REFERENCE B6.
Lub ewentualnie coś do 6000zl
Albo dokupić lepszy dac smsl, topping plus aps klasik. Tak sobie wymyslilem.
Pozdrawiam wszystkich
Ps. Jestem zadowolony z obecnego systemu ale zawsze gonimy króliczkaf8e64c350f4e68ea9234a54cca0f278b.jpg74602a0cf80a6f9a3c1a2b96158a33ac.jpg21374cdbdf3a477aa21221798f8769cd.jpg3007c59c054e17f137cbb0276b53a78d.jpg

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia- żaden problem z kopułką. W firmie Salto we Wrocławiu naprawią Ci to za niewiekie pieniądze. Adres w internecie. Wymontuj głośnik z kolumny, zapakuj w miarę dobrze i wyślij. Otrzymasz naprawiony w ciągu kilku dni. Płatność przy odbiorze lub po wcześniejszym ustaleniu, przelewem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, oby się to nie przydało. Kopułkę odratowalam dzięki poradzie kolegi @Walezy
za pomocą mocnej taśmy tzw. duct tape - na szczęście nie zdołał jej syn uszkodzić. Kolumny miałam wypożyczone, ale po wyczynach synka uznałam, że nieuczciwie byłoby ich nie kupić. I tak dokonał wyboru, zdejmując ze mnie kłopot ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
33 minuty temu, slaw0001 napisał:

Brakowało trochę masy.

U mnie w 14stu metrach "masy" nie brakuje. Powiem więcej. Jestem miło zaskoczony basem tych kolumn. Dodatkowo ma tę przewagę nad Dynaudio, że nie ciągnie się ani nie wzbudza w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście nie będę tutaj piał, że to najlepsze kolumny świata, ale że lubię tę markę i moim niewyszukanym gustom sprostały, cieszę się, że do mnie zawitały. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, seba3002 napisał:

U mnie w 14stu metrach "masy" nie brakuje. Powiem więcej. Jestem miło zaskoczony basem tych kolumn. Dodatkowo ma tę przewagę nad Dynaudio, że nie ciągnie się ani nie wzbudza w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście nie będę tutaj piał, że to najlepsze kolumny świata, ale że lubię tę markę i moim niewyszukanym gustom sprostały, cieszę się, że do mnie zawitały. 

Wyrafinowane kolumny, więc się nie przekomarzaj z tym "niewyrafinowanym" gustem ;) sam bym chętnie coś z PMC posłuchał u siebie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, seba3002 napisał:

Pmc 25.21

Nooo Seba , nie podejrzewałem kolegi ? Cisza , cisza  i nagle ..... rewelacja ! 

Prezentują się dostojnie , piękne standy , pisz jak to brzęczy :) 

No i potwierdzają się moje spostrzeżenia , jak już przejdziemy pewien etap , to lądujemy z kolumnami ,które jakoś nie nie mają parcia na media :) Których nazwa nic nie mówi przysłowiowemu " Kowalskiemu" :) 

Gratuluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...