Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

@Dedal75 przy najbliższej okazji spróbuje. Ale myśle że nie będzie to zbyt szybko bo w barku stoją jeszcze trzy butelki takich jakie lubie. A przy moich zdolnościach i ostatnich możliwościach to myślę że do końca roku wystarczy. Niestety, człowiek się starzeje i mozliwości maleją. W tym temacie również.

PS Trochę zboczyliśmy z tematu i zaraz dostaniemy ,,pochwałę,, od administracji.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy komputer miałem gdzieś w 1998 r. Od tego czasu jeszcze nigdy nic mi się nie zepsuło - dysk, karta, procesor, płyta. Nie wiem, czy to moja przesadna dbałość o sprzęt, szczęście, czy może przyczyna jest inna. W każdym razie tego typu dyskusje, ile to dysk może wytrzymać, to dla mnie abstrakcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dzik napisał:

Pierwszy komputer miałem gdzieś w 1998 r. Od tego czasu jeszcze nigdy nic mi się nie zepsuło - dysk, karta, procesor, płyta. Nie wiem, czy to moja przesadna dbałość o sprzęt, szczęście, czy może przyczyna jest inna. W każdym razie tego typu dyskusje, ile to dysk może wytrzymać, to dla mnie abstrakcja.

Mam podobnie, używam komputerów od 25 lat i tez nigdy mi się nić nie zepsuło. Może mam farta. 😁 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Audio Autonomy napisał:

@m@sZ3k  nie od razu Rzym zbudowano. Fajny sprzęt (szczególnie kolumny) :)

Droga długa, ale jakże przyjemna. Przed APC 3 słuchałem w tym ustawieniu Tannoy XT6F ( za duże, bas zrzucał z kanapy ), APC 5 - trochę za duże ale już wiedziałem, że ta barwa jest tym czego szukam, Heco Celan Revolution 3 - pięknie wykonane, potężne podstawki - na pewno wrócę do Heco w przyszłości. Niestety do mojego pomieszczenia za duże. Potem B&W 606 S2 - jasny, detaliczny dźwięk. Bas zbyt twardy, suchy. Następnie wjechały MA Silver 100.  Nie bardzo już pamiętam szczegóły ale również pozycja bardzo interesująca.

Wszystkich kolumn słuchałem na Marantzu jak i Smsl Q5pro i ku mojemu zdziwieniu, ten drugi nie odstawał jakoś szczególnie.

APC 3 zastąpiły Magnaty 673, które w swoim pułapie cenowym uważam za bardzo dobre kolumny - granie mięsiste z dobrą sceną ale jednak przekazujące zbyt mało detali.

W niedalekiej przyszłości planuję zmianę wzmacniacza na coś z wyższej serii Marantza lub Atolla IN80/100, którego odsłuchiwałem w pewnym sklepie i bardzo fajnie zgrywał się z APC 3.

15 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Z tego co znam AP, Marantza i z tego co słyszałem o Nostromo powinno się to wszystko fajnie zgrywac, bez uwypuklen jakis cech poszczególnych urządzeń 👍

8.2 to wzmacniacz 😉 ale  w sumie mam tylko 1 wiarygodna opinie o współpracy z Psxr. Sam się będę musiał przekonać chyba. 

Nie lubię bólu głowy po whisky 😉

Dac Nostromo był kiedyś do sprzedania. Na szczęście został. Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem.

Planuję skonfrontować go z czymś ze "stajni" Toppinga żeby wyrobić sobie opinię.

19 godzin temu, Były-Forumowicz napisał:

No i Jack 👍

Pewka !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
6 minut temu, Asia napisał:

Lampki 2a3?

Zgadza się.

2 minuty temu, audiowit napisał:

bo lampki seryjne

Witek , pozwolisz że najpierw wyprę z mózgownicy tą kwotę jaką trzy godziny temu zapłaciłem. A  dopiero jak już dojdę do siebie , to się zastanowię nad lampami ? :) 

No dobra już wiem :

https://www.premiumsound.pl/psvane-we-rca-replica-we2a3.html

lub jak mi rozum już całkiem odejmie to

https://www.premiumsound.pl/psvane-acme-2a3.html

A na razie na fabrycznych jest zajebiście , i tego się będę trzymał :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...