Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

4 minuty temu, elektron6 napisał:

Z ciepłą lampka to czas sam leci…

To fakt , sprawdziłem wszystkie chyba gatunki muzyczne. Wiesz co mnie zaskoczyło ? Przyznam , że rzadko słucham muzyki klasycznej, choć mam kolekcję wszystkich wielkich tuzów tego gatunku. Wczoraj przesłuchałem całe płyty z muzyką mistrzów z niesamowitą przyjemnością, chłonąc każdą nutkę. Coś w tej lampie jednak jest :) 

IMG_2691.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elektron6 napisał:

Jak sprzęt jest optymalnie skrojony - nie męczy słuchu to takie rekordy są do osiągnięcia:) 13h słuchana to piękny wynik według mnie na tranzystorze nie osiągalny.

E tam nie przesadzaj. Zdarzało mi sie w przeszłości zrobić niejednokrotnie podobny wynik na tranzystorze. Warunek - normalna muzyka nie jakieś tam "ciężkie klimaty". Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i stało się !

Do Psvane Acme 2A3 dołączyły dzisiaj cztery większe siostry 211.

O dźwięku będę mógł napisać za jakieś 200 godzin wygrzewania , ale powiem Wam , że z tym wyglądem to one nawet nie muszą " grać " :) 

Na razie w porównaniu z 211 Shuguang słyszę większe dociążenie , dźwięk się wycofał za kolumny i stonowała się analityczność 2A3 Acme.

20211118_175001.jpg

20211118_185545.jpg

20211118_185528.jpg

20211118_185625.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamnl napisał:

Eh, próbuję sobie wyobrazić radość u was w domu. Gratuluję.

Na razie jadę na adrenalinie , zrobiłem dzisiaj 400 km , a w ogóle tego nie czuję :) 

19 minut temu, audiowit napisał:

Rzeczywiscie ładne.

Ładne to , to ,to m i n i m u m !!! :) 

@Rega Roman , a nie pomyślałeś kiedyś , że ledy są tańsze ? Bo ja jak tak podliczę to świecenie .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek Muszyński napisał:

ile musisz włączyć włączników aby usłyszeć muzykę?

Np. chcę posłuchać radia lub Spotify :

- jedno naciśnięcie przycisku na pilocie harmony uruchamia mi Pioneera N70A + RME + DDRC 22 D

- następnie trzy heble czyli pre + 2 monobliki i ....

gramy :) 

Z CD jest identycznie , tylko nie uruchamia się Pioneer.

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko muszę go porozpinać, bo testuję go. Rozszarpuje mi w trybie loudnes kefy 103/3. Bardzo fajne granie. Tak, że Panowie niedoceniane JVC też gra. I to jak.

Zaznaczam, że tylko dziś on jest mój. Kupiłem go dla kolegi, któremu stawiam system w designerskim domu. To bardzo ważne, bo kolega zawodowo ma dobry gust. Kontrowersyjna stylistyka JVC jest tu atutem. JVC wyprzedziło epokę. Taki styl to lata 80te, a JVC jest z 78r.

20211121_151707.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj system OX otrzymał 3-ci preamp lampowy. Tym razem zaciekawiła mnie firma WBA. Zatem czemu nie. Preamp Blazebird z zdalnym potencjometrem Khozmo już sobie gra. Jest dobrze ale który otrzyma pierwsze miejsce ? to jest temat otwarty. Na razie na szybko wygrywa Audio Research SP8 - muzyka wciągająca i magiczna, WBA super detaliczność i scena, fajny bas, sporo góry może nawet czasami jest jej za dużo. Lamm - ciepełko, bas a w zasadzie basisko ale nie ma tej magi na średnicy. Każdy ma swoje plusy i minusy. Jest zabawa:)

D4633E66-4069-46FC-9347-A062E00E3669.jpeg

6D052E0D-8DA4-4E33-BF3F-F6A59578C37B.jpeg

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...