Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Dzisiaj w ramach sprawdzenia działania / lub nie pre phono przytargałem z sypialni Sony V5. Pisze to dla wszystkich osób ,które jako za coś do " grania'  uważają tylko sprzęt z produkowany obecnie , najlepiej nowy i na gwarancji. Nawet nie wiecie ile tracicie ? :) Tak a'propos pre jest nowe, a Soniak to 47 latek , pre się zrąbało już trzeci raz, a Soniak bez zarzutu sobie nadal brzdąka . Był tylko dwa razy na odkurzaniu wnętrza i sprawdzeniu jak tam kondensatory. Nic nie zostało wymienione po za żarówkami , te po tylu latach miały prawo się spalić. Powiem Wam , że jak włączyłem zwykłe " Antyradio ' to nie mogłem się oderwać od dźwięku i nie miałem sumienia go wynieść. Kurde , może trzeba wpakować trzecią szafkę do pokoju ? Choć z drugiej strony zrobiła się zima i spanie na balkonie / żona/ morze nie służyć zbytnio moim korzonkom :) A może jednak ... szlag z korzonkami ! :)  

20211128_140551.jpg

20211128_140608.jpg

10 minut temu, Chili napisał:

jestem pewien, że zostaniesz  niekwestionowanym królem organizacji zlotów

No jasne , już zamówiłem barek na kółkach , od Rogoza , żeby było audiofilsko :) 

Dobrze , że piszesz , bo teraz poważnie. Nie ma ktoś z towarzystwa pożyczyć na tydzień pre phono. Najlepiej z możliwością MC , ale też niekoniecznie.

Przepraszam , że odwalam prywatę w tym wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

pre się zrąbało już trzeci raz

🤣 przykre,  i to bardzo w kurza . Który padł ?

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Nie ma ktoś z towarzystwa pożyczyć na tydzień pre phono.

Możesz też wypożyczyć taki sam jaki posiadam, tylko musiałbyś wpłacić depozyt, a przy okazji będziesz mógł przetestowa欬

Pozdr.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karol64208 napisał:

przykre,  i to bardzo w kurza . Który padł ?

Karol a jaki masz ? Padł Lucarto , to znaczy nie wiem co się stało , po podłączeniu do wzmacniacza generuje w obu kanałach szum jak z generatora REW / pink noise /, pre jest dual mono , więc jak słusznie podpowiedział mi Elektron to musi być usterka części wspólnej. Pogrzebałem w nim ale niczego budzącego niepokój nie znalazłem. Odsyłam do serwisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rega napisał:

No, chyba że wolisz poszukać czegoś nowego. 

Nie jestem jak wiesz fanem rzeczy nowych :) 

Roman ok. wysyłaj !

Przetestuje przy okazji jak brzmi pre tranzystorowe z monoblokami lampowymi. Nawet nie wiesz jak pluję sobie w brodę , że sprzedałem Yamahę C 70 , teraz nie do kupienia w Polsce. Grzał się tak , że można było jajka smażyć na obudowie ale za to sekcja gramofonowa , najwyższa liga.

Dzięki jak nie wiem co za pomoc.

9 minut temu, audiowit napisał:

pożyczyłem strv koledze i skradł mu serce

No , stary ? Wpisałem strv i wyskoczyło 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stridsvagn_103

Szkoda , że wcześniej nie wiedziałem , ze kolega takie coś też ma w Swoich zasobach sprzętowych . Kurna , ile spraw , by mi to rozwiązało ....

czołg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, audiowit napisał:

Pierwszy etap nowej adaptacji. 

Widzę , że nie idziesz na łatwiznę :) 

Wiesz , że do takiego czarnego wystroju potrzebne jest odpowiednie oświetlenie ? A zresztą do kogo ja to mówię ? Zapomniałem :) 

Ciekawią mnie te pułapki basowe , ponoć więcej dają niż te trójkątne pianki , wygląda profesjonalnie. Kupa roboty wykonana , trzymam kciuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...