Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

1 godzinę temu, Rega napisał:

@slaw0001Jeśli lubisz tak drązyć to uważaj że napisałem o niczym. Wielu jest takich na tym forum a Ty upatrzyłes sobie mnie. Ulżyło Ci???

 

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Rega, olej.

Sorry, Panowie, ale to troche nie halo. Genaralnie fajnie sobie Audiowit urządza salkę i naprawdę jest to ciekawe. Nie wiem skąd ta agresja. Jeżeli macie prawdziwe tajemnice to zapewnie nie wspominacie o nich na formu, ale OK.

Zasadniczo dlaczego się dziwię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rega napisał:

rób miejsce, wiesz na co.

 

2 godziny temu, slaw0001 napisał:

ale my nie wiemy

 

2 godziny temu, Rega napisał:

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. A poważnie - Witek sam o tym napisze w stosownym czasie.

 

2 godziny temu, Rega napisał:

Jeśli lubisz tak drązyć to uważaj że napisałem o niczym. Wielu jest takich na tym forum a Ty upatrzyłes sobie mnie. Ulżyło Ci???

dziwna reakcje @Rega

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie są strojone. Mod pomieszczenia, który mam jest zbyt trudny do zwalczenia, dlatego już Ci kiedyś pisałem jak go zniwelowałem.

Generalnie na jakość basu nie narzekam więc użyłem uniwersalnych strojonych na 60-150hz. Chodzi o podniesienie jego jakości.

Adaptacja jeszcze nie skończona. Są rzeczy, których nie widać na zdjęciu. Np powierzchnia adaptacji sufitu zwiększyła się o jeszcze 1m2. Dojdą półki z książkami umieszczone tuż pod sufitem.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dawne czasy (10-15lat temu) fora moto/tuningowe i też tak kolega do kolegi zagadywał wiedząc jakie nowe tuningi w aucie nastąpiły. Tylko ,że to były osoby młodsze i chcieli się pochwalić ,że jako 1si widzieli , wiedzą , cokolwiek :P 
PS: Niedawno na TS w Krakowie kolega prezentował nowy silnik , po elementach pokazanych na fejsie zgadłem co to będzie , czy pod jego postem cokolwiek napisałem ? Nie , privek potwierdzenie i tyle.

Tutaj na forum wiele osób ma do siebie telefony , używajcie ich.

Tak po Redze to bym sądził ,że audiowit wsadzi tam te gwiezdno wojnowe kefy ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audiowit zainspirowany Twoim wpisem o powrocie do oryginalnego oświetlenia zamówiłem z ebaya żarówki do Soniaka. Obejrzałem sobie filmik na YOU TUBE 

https://www.youtube.com/watch?v=y9MgcMjLRfg

i mówię sobie proste jak budowa cepa , przylutuje się kilka kabelków i będzie git. i ta idylla trwała dopóki nie rozkręciłem bydlaka. Tam jest wszystko zabudowane !!! Konstruktor chyba nie był fanem upgradu :) 

Odkręciłem tą plastikową osłonę pod miejscem gdzie są żarówki i nic mi to nie dało. Próbowałem dostać się odkręcając panel przedni ale kurde po odkręceniu 10 śrub siedzi mocno i ani drgnie. Z tego co zauważyłem tamtędy też się nie dostanę , bo żarówki zasłaniają panele z tworzywa z nadrukowaną skalą . Nie wiem , czy to nie przekracza jednak moje umiejętności.

@elektron6 Tomek , rozkręcałeś już takie coś ? Manual w załączniku , jakiś pomysł ?

IMG_2746.JPG

IMG_2747.JPG

hfe_sony_str-v5_service.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, nowy78 napisał:

Bo szczerze mówiąc, po prostu niezbyt kulturalna taka tajemniczość w towarzystwie.

Przepraszam Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moim postem i uważają, że nie był kulturalny. Jednocześnie informuję zainteresowanych że był on moim ostatnim postem napisanym na tym forum i nikt juz nie będzie przez mnie obrażany niekulturalnym zachowaniem. Pozdrawiam - nadwrażliwiec Rega. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rega napisał:

Przepraszam Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moim postem i uważają, że nie był kulturalny. Jednocześnie informuję zainteresowanych że był on moim ostatnim postem napisanym na tym forum i nikt juz nie będzie przez mnie obrażany niekulturalnym zachowaniem. Pozdrawiam - nadwrażliwiec Rega. 

Romek, daj spokój. Nie uginaj się przed ludzką zawiścią. Bądź ponad ludziskami.

Tomek w moim strv6 już ktoś przedemna wymieniał żarówki w skali tunera. Niestety strv pożyczyłem koledze, więc nie zajzę do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...