Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Jestem super z nich zadowolony. Wogole się nie zawiodłem :). Jednorozec biega jednak po tęczowym mostku, a nie błocie.

A dokładnie to wb70 sygnowane logiem Uniwersum.

PaVson szacun. Pozdro dla wujka: )

1 minutę temu, audiowit napisał:

 

 

Jeszcze mam Wigo wb52, jednak 70 miażdży system.

Zadziwiająco dobry dźwięk. Przypominam, to rok 71.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na WB70 powinni posłuchać gitary basowej posiadacze Fajnow czy Sensorow. A na soniaczu muzyki posiadacze smslsow :).

Ach, no i na soniaczku Arku posłuchasz sobie jeszcze kilka latek( jeśli były wymienione kondensatory), a smsl czy Node za 3 lata będzie leżał na dnie oceanu, jak będzie miał szczęście to w jakimś kraju afrykańskim zostanie wybebeszony i jako surowiec wtórny zmieni się w.... samochód?

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek4446 Jeszcze nie sprawdzałem ale widzę że antenkę już ma standardowo zamontowaną i bez tego adapteru dostałem o którym wspominales na pw.

 

@J4Z Ja dałem 2600 po serwisie ale jak się spasuje dobrze pod twój system to śmiało można brać i drożej, mój T+A niby taki mocarz i wogole chwalony za granicą wart podobne pieniądze i nie rozbujał tak porządnie kolumn, wogole scena, holografia ulega poprawie ale nie jest nie wiadomo jak ciepły ten Sony, czułem że będzie bardziej biło ciepła średnica a tu nie czuć aż tak bardzo, z tym że mam kiepskie dziś źródło które gra sucho i jasno, mój DAC poleciał na modyfikację niestety.

Wskaźniki wszystkie sprawne co cieszy oko ;3

 

 

IMG_20211217_234241.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...