Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

4 minuty temu, audiowit napisał:

Z tej perspektywy wygląda, że rozpada się cały panel od wilgoci...

Lubię taki klimat. Mam właśnie w robocie kolejną przysłaną przez architekta wizualizacje wnętrza i powiem Ci , że rzygać mi się już chce. Taka sztampa jaka jest obecnie tłuczona i na taką skalę , że ręce opadają. Kurna każde wnętrze jest do bólu prawilne , minimalistyczne i .... cholernie nudne. Wszędzie szarość , biały lakier , lamele , kanapa pod kątem 90st. do TV. W Twoim pokoju coś się dzieje , jest jakaś dynamika i różnorodność , tak jeżeli chodzi o kolorystykę jak i fakturę. Brawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

W Twoim pokoju coś się dzieje , jest jakaś dynamika i różnorodność , tak jeżeli chodzi o kolorystykę jak i fakturę. Brawo.

Dobrze że sa "jeszcze" ludzie którzy robią robotę "po swojemu" (Audiowit) i inni którzy potrafią "to" docenić i zauważyć (Tomek). Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuję, choć z natury jestem pedantem i lubię pożądek. Trochę jest bałaganu w tym pokoiku, bo niektóre elementy dochodziły wcześniej, niektóre później. Balagan sprzyja dobremu dźwiękowi...

Napewno jest przytulnie i fajnie się słucha muzyki, a to najważniejsze. Ja Tomek najbardziej cieszę się z tego i nie ukrywam jestem z tego dumny, że zrobiłem dużo sam. Cały montaż no i wiele ustroi. Są mojego projektu i działają. Pomagał mi oczywiście stolarz bo wszystkich narzędzi nie mam, ale dużo sam wykonałem.

Panel który najbardziej mi się podoba ale nie ma już miejsca na niego w pokoiku odsłuchowym, wylądował na schodach...

20211229_102238.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

a ktoś myślał o takim pokoju odsłuchowym?

271753240_4685076998225057_8515407369894020895_n.jpg

"Konkretny" ten pokój odsłuchowy. Mega! 👍

 

Dodatkowo wysokością tafli wody w wannie możemy regulować pierwsze odbicie w pionie. Ma to jak sądzę niebanalny wpływ na lokowanie wokalisty w przestrzeni (np. Mniej wody - wokalista stoi, wiecej wody - wokalista siedzi podczas "wykonu") 😜 nie mowiac juz o wpływie "pianki" :D

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Khedron napisał:

No prosze, jak jednym zdjeciem mozna udowodnic, ze zadne pieniadze nie wypelnia smutnego i samotnego zycia. Wole swoj strych, prosty sprzet i swiadomosc ze obok czy na dole mam rodzine. 

Skąd wiesz, że żona na niego nie czeka na dole, lub obok w sypialni, albo gdziekolwiek indziej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarkę trzeba dobierać do powierzchni. Bierzesz Toro Turfmaster 22205 TE i w pół godziny obrobisz dużą działkę. Przy mulczującej nie dawaj nawozów w sezonie, oprócz dawki startowej wiosną i podlewaj raczej skromnie. Jeśli trawa będzie mocno odrastać, to mulcz nie zdąży się rozłożyć i nie będzie to wyglądać zbyt estetycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda jak wygoda:) na minus jest to że jest to kolejny czynnik to "zasiedzenia się"...i niestety chorób cywilizacyjnych. Jak dla mnie koszenie, zapach trawy i trochę zdrowego potu to jest sama przyjemność - no ale z drugiej strony ja się w pracy siedzi większość czasu to wiadomo. W audio nie przeszkadza w większości sprzętów brak pilota - to nie jest takie złe wbrew pozorom:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...