Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

18 godzin temu, kaczadupa napisał:

poprawę definicji basu, prawda? 

Bardziej zależy mi nie ukrywam na wysycaniu źródeł pozornych, żeby wyciągnąć je zdecydowanie lepiej ze sceny muzycznej, przy okazji wprowadzając w ten spektakl nieco pastelu, delikatnie go wygładzając. Oczekuję też wyjątkowo ciepłych, humanistycznych tonacji. Jeśli chodzi o bas to chciałbym jedynie jego melodyjnie plastycznego uwypuklenia ;)

5 godzin temu, Dedal75 napisał:

@lpomis a nie chciałbyś tej przestrzeni czymś wypelnic 

Już kiedyś poprawiałem w tym domu niemiecką myśl inżynieryjną i nie wyszło to na dobre. Od spodu są otwory wentylacyjne i nie wiem czy chcę je czymś zapychać żeby zmniejszyć obieg powietrza. Ale dzięki, to dobra rada, poczytam o tych wypełniaczach mimo wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lpomis napisał:

Bardziej zależy mi nie ukrywam na wysycaniu źródeł pozornych

O , kur..a ! :)

Wojtek , nie pamiętam czy byłeś już na Forum jak robiliśmy eksperymenty ze źródłami pozornymi. Konkluzja była taka , że ich lokalizacja , wybrzmiewanie jest różna w zależności od akustyki pomieszczenia i tyle.

Może warto powtórzyć , podaj utwór , czas pojawienia się źródła pozornego w utworze , każdy napisze , rozrysuje gdzie je słyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2022 o 17:57, lpomis napisał:

Zerwałem poniemieckie dechy w pokoju. SZYBKO, JAKI KABEL SIECIOWY KUPIĆ POD AUDIO bo zaraz legary i podłogę kładę!!!??? Tylko taki nie za tani, żeby na lata starczył!

6C257EED-543D-4875-8F50-D0537EC46613.jpeg

Ja mam podobną sytuację z podłogą i mam nadzieję, że jeśli zamiast desek i pustej przestrzeni pod nimi pojawi się beton, to bas się pojawi jak trzeba? Ciekaw jestem jak to się u Ciebie poukłada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2022 o 13:30, tomek4446 napisał:
Dnia 19.05.2022 o 12:43, lpomis napisał:

Bardziej zależy mi nie ukrywam na wysycaniu źródeł pozornych

O , kur..a !

To ja też swoje 3 grosze wrzucę.

No o curwa.

Wiem jak to zabrzmi, ale mieliście do czynienia z Oyaide Tunami GPX Re V2 lub V1?

Nie?

To koniecznie wypożyczcie 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220525_081602.thumb.jpg.7e530f09b57e97a0b881bcb78a041f86.jpgTakie coś zawitało u mnie na tydzień .

Zasilające 2 modele DH Labs i Nordost.

Oraz IC Pad Genesis 

Głośnikowe Oasis8 i Eclipse mini 8 od 

Wireworld.  

Ps raczej nie pokuszę się o opisy , bo nie potrafię ewentualnie dam znać iktory mi przypadł do gustu. Ale że guzik mam w domu więc pewnie większość 😁

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kark by mnie bolał od zadzierania głowy do góry przy oglądaniu TV. Ale jak ma być głównie muzyka to do przełknięcia. Technicznie to na pewno sprzętów by tak nie pakował do tej szafeczki, ale jednemu się grzeje, drugiemu mniej... Zwróć na to uwagę i reaguj jak będzie za gorąco.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tv jest pochylony. Po drugie i tak go nie oglądam, jest na wszelki wypadek 🤣.

Nie musisz martwić się o moją elektronikę. Szafka nie ma pleców i jest spory luz między klockami. Końcówka mocy ma zapas a ATC nie są trudnym dla niej obciążeniem. Po 3 godzinach grania ze średnią 80 dB radiatory są jedynie dobrze ciepłe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...