Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

  • 1 month later...
zaszły małe zmiany w systemie a mianowicie Olive został zastapiony chwilowo przez Naim CD5i a kable głosnikowe zostały zamienione na XLO Ultra12.

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


[attachment=3697:DSCN6813.JPG]
[attachment=3698:DSCN6812.JPG]

system powiekszył sie o DVD/CD MERIDIAN G91A i gramofon AVID VOLVERE z ramieniem SME309 i wkładka BENZ MICRO L2. Zdjecia dołacze jak tylko urzadzenia dotra do mnie do domu.

Wrażenia odsłuchowe napiszę za jakieś pare tygodni jak tylko wygrzeją się kolumny...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Arti może opiszesz co się zmieniło w brzmieniu (bo przecież o to tu chodzi) po zastosowaniu nowych komponentów?

Lary7 Cegły są ok. a szkło do d..y. Przepraszam nawet nie, bo można sobie d..ę pociąć.
A tak zupełnie poważnie, lepszy byłby blat z grubego drewna albo lepiej ze sklejki (też grubej).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lary7 Cegły są ok. a szkło do d..y. Przepraszam nawet nie, bo można sobie d..ę pociąć.
A tak zupełnie poważnie, lepszy byłby blat z grubego drewna albo lepiej ze sklejki (też grubej).
[/quote]

kwestia gustu. jednemu sie podoba, a drugiemy nie (ja naleze do tych 1-wszych i zmieniac nic nie bede:))
mimo wszystko dzieki za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mój zestaw jest raczej standardowy ale "dla poddierżania razgawora" icon_wink.gif umieszczam fotki.
Kwiatek na kolumnie stoi TYLKO ze względu na ... koty. To jedyny sposób, żeby nie korzystały z kolumny jako etapu pośredniego w podróży na bibliotekę. Czasem wskakiwały of frontu wspomagając się dla wygody o maskownicę. Pazurami ... !!!
Sprzęt ładnie ze sobą gra, ciepło, szczegółowo i wiernie. Czasem brakuje mi nieco najniższych tonów - np. SBB, którego dużo słucham nagminnie stosowało przesterowany bas i takie efekty nieco trudno wycisnąć z kolumn chyba.
To jednak jedyny mankament zestawu icon_smile.gif
A cały zestaw to:
ROTEL RA04
ROTEL RCD-06S
Elac FS 68
GS 242 "ADAM"
FISHER CR 5122
PIONEER F 502 RDS
DVD - Pioneer DV 420V
IC: KLOTZ "La Grange" GY 107
kabel głośnikowy: Dexon Flat Multiwire system

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
U mnie coś nowego w tym tygodniu icon_razz.gif

konwerter USB-SPDIF --> M2Tech HiFace
DAC --> MUSE TDA1543X4

Na razie niewiele słuchałem, ale taki pakiet zdeklasował, albo raczej zmiażdżył/rozjechał CREATIVEa i Denon'a. Co ciekawe całość kosztowała mnie 700zł z przesyłką i lepszym zasilaczem do DACa (stabilizowany Tomanek 12V 700mA), więc jak na realia audiofilskie to nic, a jestem przekonany, że za 3x więcej ciężko będzie znaleźć zestaw znanego producenta, który zagra lepiej... a wstydu nie będzie nawet przy konstrukcjach jeszcze droższych, szczególnie, że w planach jest jeszcze drobny tuning icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Cytat

Yamaha RX-V 357+DVD-S557, do tego niebawem dotrą Focal Chorus 714S, obecnie jakieś M-audio z bocznym bassem icon_lol.gif

Muzyka to:
Papa Dance, Kombi, Lady Pank, Sting, U2, Kings of Leon, Scorpions, muzyka z lat 80tych/moje dzieciństwo 1976/...


Troche bez sensu takie kolumny do takiego zdechlaka V357.



A co byś Kolego zaproponwał do tych Focali, za rozsądne pieniądze icon_smile.gif ???
Dziękuję i pozdrawiam,
Andrzej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Oczywiście że trochę przeszkadza ale tak jak pisałem jest to pokój dzienny a telewizor też czasami oglądam icon_wink.gif Co do piramidek nie słyszę żeby zaburzały równowagę, inni też nie. Jest to pokój który zaprzecza wielu twierdzeniom. Wszyscy którzy u mnie byli mówili "przecież to nie powinno tak dobrze grać"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...