Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Jeszcze oczywiście kombinuje z ustawieniem ale tak jak stoją jest bardzo dobrze.Dzwiek bardzo otwarty,nic ich nie tłumi.Według producenta optymalne ustawienie to ok.22 cm min.od tylnej sciany,ok1 m od bocznych i max 3 m.miedzy nimi.Te parametry sa prawie zachowane.Zamowiłem już granitowe podstawki i wypróbuje również kolce,zobaczymy jak będzie lepiej.To ogólne zdjęcie wygląda jak by było trochę wszystko ściśnięte ale w rzeczywistości jest lepiej.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wrzucę fotki swojego do niedawna systemu a dzięki F1angelowi powstaje powoli nowy system, dziękuje mu za wszystko bo wiem teraz jakiego brzmienia potrzebuje i w jakim kierunku pójdę, bez Jarka błądziłbym pewnie długo długo

Advance Acoustic MAP105( sprzedany z bólem super wzmacniacz), Harman Kardon HD970(sprzedany), Heco Victa(sprzedane), kable klotz

teraz póki co budowany zestaw

Musical Fidelity E100 (docelowo MF A300.308), Castle Avon( nie wiem co potem), Cedek w poszukiwaniu może MF E600 zobaczymy, kable Alphard SL10,

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj piękne, piękne klocuszki, rzeczywiście i jeszcze piękniej brzmią. Nie rozumiem tylko dlaczego ten cholerny Thule nie chce grać, choć powinien.
Adam ale kolumny, to chyba za wąsko rozstawiłeś icon_wink.gif icon_lol.gif
A tak poważnie. Pięknie brzmiących kolumn w Twoim guście jest jeszcze duuuużo. Życzę Ci tych z samego szczytu (choć chyba nie Everestów JBLa). Nic tylko składaj pieniądze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha kolumny rzeczywiście trochę wąsko

brzmienie bardzo dynamiczne, szczegółowe z bardzo dobrym zejściem niskich tonów połączenie MF i Castle wyszło rewelacyjnie
Jak uda mi się już kupić MF A300, 308 lub może A1000 to podjadę do kolegi zukzukzuk jak się oczywiście zgodzi posłuchać w zestawieniu z jakimś modelem Kappy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

hahaha kolumny rzeczywiście trochę wąsko

brzmienie bardzo dynamiczne, szczegółowe z bardzo dobrym zejściem niskich tonów połączenie MF i Castle wyszło rewelacyjnie
Jak uda mi się już kupić MF A300, 308 lub może A1000 to podjadę do kolegi zukzukzuk jak się oczywiście zgodzi posłuchać w zestawieniu z jakimś modelem Kappy




Byłoby bardzo miło!
ZAPRASZAM! MF nie jest obowiązkowy...

A swoją drogą - również chętnie posłucham Castle icon_lol.gif

Pozdrówka!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...