Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Potwierdzam to jak kiedyś produkowano sprzęt to jest po prostu sztuka. Piękny design, super materiały i wysokie walory muzyczne. Kto ma w swojej kolekcji przynajmniej średniej klasy sprzęt z lato 70/80- tych to wie o co chodzi. W tym Tandbergu warto sprawdzić pomarańczowe elektrolity Frako - lubią mieć upływowość. Po wymianie będzie grał jeszcze lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze tych wintydżów czemu mnie tak dzisiaj wkurzyliście to nieee wieeem ale wiem, że normalnie Wam zazdroszczę. 

Znaczy wkurzam się, że coś przegapiłem, a Wy z kapelusza takie fajne rzeczy wyciągacie. 

Piękne sprzęty i pewnie pięknie grają i niech nikt tego nie psuje komentarzem, że oczy mają w tym udział bo to nie ma znaczenia najmniejszego... A ten, jak to Marcin określił mlask, klik, czy jakoś tak to już poezja audiofilko-wintage'owa 😉 

Nie podejrzewałem go o takie upodobania 😂

Bez zbędnego już słowotoku... GRATKI, że utrzymujecie w życiu te Perełki 🤓

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MariuszZ Mariusz, Wy , tam budujcie na razie te wzmacniacze. Kiedyś , gdzieś , u kogoś , za lat ...... , też ktoś  może powie o nim perełka . Konstruktorzy tych sprzętów też od czegoś zaczynali :) 

A jak już wszystkich zmęczy dociekanie , czy słyszą różnicę między mp3 , waw , flack , DSD to niech odpalą prezentowany powyżej sprzęt i tu nie ma takich dylematów  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman co fakt to fakt :). Choc dziś przy ogólnym uwielbieniu whisky kiszony ogórek traci na wartości ;). 

Żeby nie gadać po próżnicy, słuchamy z nowego pro streamera w koszcie dodatku do ogórków ;).

16163375641863436541090104971081.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arko55 napisał:

Zapytam z innej beczki, czym robisz tak super jakosciowe fotki? 

Jak chce zrobić dobre zdjęcie to pożyczam od żony Samsunga S10 , bo mój Iphon 8 to jakieś nieporozumienie , jeżeli chodzi o optykę aparatu :)

14 minut temu, Arko55 napisał:

U mnie ostatnio zmiany w postaci systemu Daphile ktory jednak bez problemu wyparł Windowsa.

Rozmawiasz z facetem który całkiem niedawno dopiero opanował WIN 10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - trochę moich znajomych ma srajfony - optyka tam jest niezła(albo soft który obrabia to co wychodzi z optyki i matrycy)

Czyścić? bawełniana koszula a chuchnąć dobrym alko. Tu nie ma specjalnych wymagań

Jak jest bardzo tłuste to jeżeli masz płyn do odkażania powierzchni (bez gliceryny i innych dodatków) lub spirytus izopropylowy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fafniak napisał:

Czyścić? bawełniana koszula a chuchnąć dobrym alko.

😆

Najlepsze są ściereczki  e-cloth do szkła. Wypróbujcie a nie będziecie chcieli nic innego. Nie trzeba żadnych płynów, powierzchnie zostają idealnie czyste. Czyszczę tym okulary, telefony, obiektywy, piloty i co tam jeszcze mam. Bawełna tylko rozmazuje wszystko i może zostawić mikro nitki a e-cloth nie pozostawia nic. Serio, nic lepszego do czyszczenia nie miałem.

Nie mam już opakowania ale wygląda to tak 

277177558_165201892_514928146337239_764082910624273663_n(1).thumb.jpg.16d6cdce833b2c717cc27906a122fccf.jpg

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fafniak napisał:

trza poszukać u nasz ...

Coś takiego to jest. Tutaj na aledrogo ale w sklepach też są, może taniej.   E-cloth do szkła >>>

https://allegro.pl/oferta/scierka-kuchenna-do-szkla-z-mikrowlokna-e-cloth-9315044488?utm_feed=d555514d-44de-460c-9f5c-9c41de21138e&utm_content=supermarket&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...