Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

6 minut temu, kaczadupa napisał:

A czym jest to "coś", ta "jakość dźwięku" której  nie mają obecne systemy? Przecież mamy ogrom lamp do dyspozycji, nadal mamy paczki od Castle, Chario, przywołane wyżej JMR Lucia itp. Można złożyć mega klimatyczne granie. 

W przypadku wzmacniaczy są to po prostu niedoskonałości, czyli głównie zniekształcenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tomek4446 napisał:

Jak ja kocham uogólnienia :) Nic nie kosztują , nie trzeba mieć żadnej wiedzy .......

Przyjacielowi po tygodniu zrąbał się nowiutki Volvo S90 za 250 k , wszystkie Volvo są do dupy :) 

to taka retoryka.

Jestem przekonany, ze osoba uciekająca się w swoich wywodach do zwykłych kłamstw i manipulacji nie powinna nikomu zarzucać braku kompetencji do wypowiadania się w jakimkolwiek temacie. 

3 godziny temu, kaczadupa napisał:

A czym jest to "coś", ta "jakość dźwięku" której  nie mają obecne systemy? Przecież mamy ogrom lamp do dyspozycji, nadal mamy paczki od Castle, Chario, przywołane wyżej JMR Lucia itp. Można złożyć mega klimatyczne granie. 

I kolejna manipulacja : to miłośnicy staroci próbują wmówić, ze maja one jakieś cudowne właściwości których nie maja nowe systemy. Tak, mnóstwo ograniczeń w dźwięku. Nowe grają lepiej, pełniej, całym pasmem i scena. Trzeba by je zepsuć żeby grały jak zabytkowe klocki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2022 o 18:41, tomek4446 napisał:

nowiutki Volvo S90 za 250 k

W sumie to naszły takie czasy, że za w sumie nic specjalnego trzeba wydać ćwierć miliona.

Kiedyś za taką kasę można było kupić jakiś super samochód. Może nie nowy z salonu, ale porządną używkę.

A dzisiaj? Czy wzmak za 65 tysięcy jest rzeczywiście tyle wart?

Dnia 18.03.2022 o 23:49, SIpo napisał:

Tu chodzi o to coś innego, o tą jakość dźwięku, której brakuje dzisiejszym systemom. To czyni te miejsca wyjątkowymi.

I tak, i nie. Prawdą jest, że prawie wszystko się skomercjalizowało, także w dziedzinie audio. Zysk staje się najważniejszy, co nie oznacza, że nie ma współcześnie dobrych urządzeń. Druga kwestia - to sama wartość pieniądza. Dużo mniejsza niż kiedyśm choćby nawet te 20 lat temu.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, J4Z napisał:

Sam nie wyhodujesz, to nie wiesz.

Nawet jak sam wychodujesz, to i tak nie wiesz. W glebę naokoło leją różności. Znam przypadek takiej uprawy dla wnusia przez babcię. Jak do badania dane (warzywka spod lasku na wsi) to normy kilkukrotnie przekroczone. Nie ma co narzekać tylko trzeba się uodparniać 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, misiek x napisał:

A to jakiś wstyd w Biedrze kupować ? Widzę że dupy już wyżej niż głowa 😃

Opacznie zrozumiales, robie tam zakupy bardzo czesto. Chodzilo o bardzo niskie ceny chleba, ktorego w Biedrze akurat raczej nie kupuje... 

Edytowano przez stach_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misiek x napisał:

A to jakiś wstyd w Biedrze kupować ?

Żaden, Dyskont jak każdy inny, ale rzadko tam bywam, bo jak już jestem, to rozpierdala mnie bałagan, jaki gawiedź zostawia na półkach, Co by nie było - w Lidlu tego nie doświadczam.

I nie chodzi mi o kosze z promocjami, ale półki z normalnymi towarami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Panie i Panowie 

Kupiłem Onkyo Intergra A8670 - miał być do drugiego właśnie budowanego systemu (do drugiego pokoju), ale jak go usłyszałem w moim obecnym systemie, tym pierwszym to postanowiłem, że go w nim już zostawię (gra rewelacyjnie). 

Ponieważ ma on swoje lata chciałbym zlecić przegląd (na pewno trzeszczące przełączniki wymagają pochylenia się nad nimi).

I tu moja wielka prośba do Was - proszę o namiary na dobrego fachowca, który zajmie się tym klockiem jak swoim (najlepiej z woj. śląskiego, ale niekoniecznie). Ja nie znam nikogo takiego, ale mam nadzieję że Wy tak. Mogę pisać na priv, tylko dajcie znać.

Adam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamusic napisał:

najlepiej z woj. śląskiego, ale niekoniecznie

Korzystałem, więc mogę polecić:

Media Tech Andrzej Ciemniak
ul. Daszyńskiego 16
43-450 Ustroń
telefon:338543465
gsm: 605311548
NIP: 5482076664
http://media-tech.org.pl/
https://www.facebook.com/Media-Tech-603732633028386/

https://www.facebook.com/audiovintageserwis/?ref=settings

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...