Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

16 minut temu, TomekN napisał:

Uu, chińska szkoła grania, u niektórych nie będzie uznania 😁

Chinska Szkoła grania która tu akurat jest warta swojej kasy. Czy E30 czy D90 grają praktycznie tak samo, czyli przyzwoicie. Smsl 10 MK2 i E30 to najsensowniejsze dac które można zanabyc w okolicy 500 pln

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Chinska Szkoła grania która tu akurat jest warta swojej kasy. Czy E30 czy D90 grają praktycznie tak samo, czyli przyzwoicie. Smsl 10 MK2 i E30 to najsensowniejsze dac które można zanabyc w okolicy 500 pln

Tak samo uważam. Wszystkie te DACi grają w praktyce tak samo. Uważam wręcz, że nie ma sensu wydawać na DAC więcej (chyba że chce się mieć jakieś dodatkowe ficzery). Chodziło mi bardziej o to, że takie racjonalne podejście do audio nie spotyka się tu z dużą sympatią.. 😉

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomekNa co do kierunkowości kabli to kolejna bzdurka do opisu.

Moje 2 RCA grają całkowicie różnie w zależności od kierunku wpięcia i nie ma tu żadnej magii, tylko jest strona podłączenia ekranu. 

Kiedyś parę dni szukałem co mi sie  zepsuło w systemie, jak pomyłkowo  źle wpiąłem RCA 🤪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A teraz coś ekskluzywnego :) klasa A w wykonaniu Pionner końcówka M4 i preamp C3. Końcówka to tylko czyste 30W na kanał…i aż po 8 kapeluszowych tranzystorów kapeluszowych na kanał. Ciepełko jest niczym od lampy:) Gra to naprawdę fanie- dźwięk ciepły z świetnym basem i duża ilością emocji w dźwięku. Preamp moim zdaniem referencyjny jak na tranzystor. Po 2 tygodniach dłubaniny mogę powiedzieć ze było naprawdę warto!

AF78363C-65E0-4AB8-A63D-270C0A8BBE6D.jpeg

04F21AFC-5CC5-434D-99EC-94B93E956AD1.jpeg

FB426157-3434-4BF0-A1DF-24CF890200A9.jpeg

A9D55049-5D4F-443D-9B60-B42C3B5D521A.jpeg

7999E8D6-37DB-42C4-B41F-5B1FFC1DD430.jpeg

EC8D0EA3-C3A6-4555-999D-992944A8CB06.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lpomis napisał:

agregat pod audio

W pełni popieram. 

Warto wybrać ten ze stabilizacja. Rozważałem taki ruch już dawno wcześniej i nawet puściłem odrębną linie pomiędzy rozdzielnią z bezpiecznikami na piętrze a pomieszczeniem z dostępem do szybu kominowego w piwnicy, kiedyś to było na wyrost a dziś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...