Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

11 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

A tam.... przejmujesz sie za bardzo. :) wrzucaj sprzęt... czekamy...

ps: chcialbym dodac ze mój pierwszy sprzet to byla mini-wieża all-in-one onkyo i nie wstydze sie tego... ba! Mam ja do tej pory :D

Też miałem taki system all in one od sony kupiony w 1996 🙂 za czasów studenckich. Nikt wtedy jeszcze nie myślał o streamingu a internet raczkował. Jakiś czas temu sprzątałem strych i ją wyrzuciłem. Trochę szkoda, bo może okazałoby się, że był to całkiem fajny system 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Kiedy wchodził winyl czy deck tez nie miał duszy. Byl nowością tak jak teraz w/w formaty. 

Dlatego teraz jest łatwiej - mamy współczesne źródła powiedzmy bez duszy jak i te z dusza; czarna płyta, kaseta, szpula, tuner FM, dat...do tego możemy dodać klimat lamp na rzecz mnogości procków, scalanie, tranzystorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście muzeum nie do końca się podoba, oczywiście patrząc na Twoja kolekcje eksponatów robi wrażenie i zdaje sobie sprawę że w większości przypadków wywołuje efekt lol. Może nawet źle się wyraziłem, bardzo mi się podoba ale absolutnie nie widzę takiej kolekcji u siebie w domu. To jak z motocyklami jeżeli mogę użyć analogii, choppery mi się bardzo podobają, uwielbiam kilogramy chromu ale nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć.
Czyli wszystko to rzecz gustu i najważniejsze żeby właścicielowi się podobało.

Skoro się chwali to się podoba 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jerzyk_Kr napisał:

Patriotycznie cd  🙂

Wzmacniacz zintegrowanym Roksan Kandy K3 BT, kolumny Monitor Audio Gold 200, kabelki Chord Epic, TV Philips 65OLED934 Bowers&Wilkins, streamer Cambridge Audio Azur 851N, odtwarzacz CD/BluRay Denon DBT1713.

DSC_0225.JPG

A ja uważam że to bardzo fajny system i gratuluje go jego posiadaczowi :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Każdy system, w który jego właściciel wkłada serce i jest tworzony z miłości do muzyki jest fajny 🙂.

Bardzo dobrze powiedziane! Dodam jeszcze od siebie, nie ważne jakim budżetem dysponujemy i jaki zestaw kupimy (cyfrowy,analogowy). Liczy się pasja do słuchania muzyki 😉 

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nie sam. Mam znajomości wśród zdolnych rzemieślników ;) Stelaż to wloska stal, granit i mosiężne kolce. Do tego podkładki ze sklejki i korka. Jeden stand z monosem waży nieco ponad 60kg.

Ten sam rzemieślnik zrobił mi jeszcze taki stolik na piloty, bo w pokoju odsluchowym stał tylko fotel i nawet kawy nie miałem gdzie postawić.

20201108_083203.jpg

Teraz jest kryzys i staram się dać zarobić tym co mają mniej pracy. Małym firmom. Jeśli pieniądza nie będzie w obiegu, to one padną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik na trzech nóżkach nigdy się nie będzie "kiwał" (nawet na nierównej powierzchni) :) 

Kawał stolika @audiowit. Proste i przemyślane. Fajnie to wygląda.

 

10 godzin temu, audiowit napisał:

Teraz jest kryzys i staram się dać zarobić tym co mają mniej pracy. Małym firmom. Jeśli pieniądza nie będzie w obiegu, to one padną.

Szacun! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Audio Autonomy napisał:

Stolik na trzech nóżkach nigdy się nie będzie "kiwał" (nawet na nierównej powierzchni) :) 

Ale przewrócić go o wiele łatwiej, niż taki na czterech :P (oczywiście jeżeli rozstaw punktów podparcia będzie podobny). Dlatego o ile trójnóżkowe stoliki są jeszcze do przyjęcia, ze względu na nisko położony środek ciężkości, tak standy - wg mnie tylko dla odważnych :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...