Skocz do zawartości

STOLIKI POD TV I KINO


geforce86

Recommended Posts

Znalazlem sie w sytuacji gdzie miejsca na sprzet zdecydowanie zaczelo brakowac . male przestrzenie pomiedzy ampem , ps3 wszystko sie grzeje , sami dobrze wiecie o czym mowie . zaczalem sie rozgladac za jakims stolikem z wieksza iloscia polek w jakims fanym wzornictwie . Po pewnym, czasie natrafilem na stolik z trzema polkami .W stylu ktory mi pasowal z reszta i jednym dodatkowym bajerem , mianowiecie ma on stelaz aby zamocowac LCDka . wyglada to nie najgorzej , pytanie czy sie sprawdzi . Nie moge zamontowac tv na scianie , a bardzo bym chcial , to rozwiazanie daje mimo cos w podobie , tylko nie wiem czy nie jest to chwyt jak w Mango , ze niby super a tu sie jedego dnia obudze a tv na glebie . Wiec chcialem sie dowiedziec czy juz korzystal ktos z takiego rozwiazania (jezeli to to jakiej firmy , moze jakies przemyslenia , plusy minusy sami wiecie ). nie chce wydac gotowki a potem wyzywac ludzi wokolo bo okazalo sie lipa . tu jest link do jednego z takich stolikow

http://cgi.ebay.ie/Black-Glass-LCD-Plasma-...%3A1%7C294%3A50

Aha moj tv to sony bravia 40 cali 28 kg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz produkt produktowi nie równy, dałem przykład
Zależy jak kto podchodzi do sprawy, po za tym takie porównanie tu za tyle a z USA to ja mogę..
Hmm kupisz gdzie Tobie optymalnie icon_smile.gif i tak tak.. zresztą napisz czy zrobią dla Ciebie stolik pod Twoje wymagania
Zresztą jest cała masa firm które robią stoliki icon_smile.gif google czekają icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki rekonesans zrobilem , nie bedzie latwo , jak zauwazyles to wiekszosc stolikow jest robiona na jakis wymiar a nie dokladnie pod twoje wymagania , i tak dzieki za podpowiedz . A te cenny sprawdzilem angielkie , irlandzkie i amerykanskie byly porownywalne . wychodzi ze w polsce sa najdrozsze , ktos probuje zrobic na nas kase . Wiem ze sklep sklepowi nie rowny , i ze jakosc kosztuje ale jednak liczby mowia za siebie , prawda .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stolik firmy hubertus meble maja duzy wybor ceny jak na polske jest w miare. Jesli chodzi o te ceny u nas a w usa to kupilem kd w polsce za 2600zl po 2 miesiecznym szukaniu a w usa za ten sam zestaw w pierwszym lepszym sklepie dalbym 1300zl a jak dolar byl po 2 zeta......
Jesli masz pytania odnosnie tych stolikow(jakosc itd) to pisz.
Pozdrawiam.
http://www.hubertus-meble.pl/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też kiedyś strasznie naszukałem się szafki/stolika rtv icon_sad.gif . Głównie dlatego, że moja YAMASZKA DSP-A1 do skromnych nie należy, wręcz przeciwinie potrzebuje półki grubo ponad pól metra głębokiej!!! Właśnie ten parametr sprawiał najwięcej kłopotu!!! W końcu trafiłem na dość popularną dziś markę ARKAS, robią przeróżne szafki/stoliki rtv i naprawdę warto się jej wyrobom bliżej przyjrzeć:
http://www.arkas.pl/nowa/
Są bardzo solidne i mają umiarkowane ceny, biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...