Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Mam pewien problem z wybraniem ustawień na karcie dźwiękowej (Creative SoundBlaster X-Fi Xtreme Gamer), mam słuchawki 5.1 (Lognetmedia Aero 5.1) i zastanawiam się czy na karcie dźwiękowej ustawić je jako "5.1 Speakers" czy jako "Headphones". Przy słuchaniu muzyki w opcji 5.1 bez włączonego SVM czasami można usłyszeć szumy, a w opcji 2. nie. Tak więc mam nadzieje, że wypowie się ktoś doświadczony icon_smile.gif.

Pozdro i dzięki,
Nietoperek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli są to słuchawki 5.1 to ustawienie też musi być 5.1, bo ustawienie HEADPHONES dotyczy tegoż wyjścia (tylko i wyłącznie), czyli stereo. Napisz jeszcze jak masz podpięte te słuchawki, bo nigdy się z nimi nie spotkałem.


Mam je podpięte tak jak głośniki 5.1(front-zielony,rear-szary,center-pomaranczowy) noi do tego jeszcze mikrofon-bialy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję możliwości wyprowadzenia dwóch sygnałów stereo z karty dźwiękowej do dwóch par słuchawek. Ma to służyć obejrzeniu filmu z DVD przez dwie osoby, itp. Karta dźwiękowa to Creative X-Fi Titanium PCI Express. Chcę uniknąć obniżenia jakości, więc użycie rozdzielacza chyba odpada. Nie chcę też wydawać sporej forsy, więc zakup zewnętrznego wzmacniacza nie wchodzi w grę. Najlepiej byłoby znaleźć jakieś programowe ustawienie. W sterownikach Audigy była taka opcja: "Stereo Surround - In multi-speaker setups, the stereo signal is played over each speaker pair stereo x2 or x3" ? nie widzę jej odpowiednika dla X-Fi. Ma ktoś pomysł?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...