Skocz do zawartości

Onkyo cs-325 czy amplituner+2 kolumny


Davidcpp

Recommended Posts

Chciałbym kupic sprzęt audio do mojego pokoju(ok. 20m2). Słucham muzyki trance. Budżet jaki mam do dyspozycji to max 900 zł. Upatrzyłem sobie Onkyo cs-325. Jednak tak się zastanawiam czy nie lepiej będzie kupic używany amplituner i 2 kolumny.Podkreślam że nie znam się za bardzo na tym. Nie zależy mi na dużej mocy głośników, a bardziej na jakości dźwięku. Dlatego wybralem Onkyo cs-325. Z czego uzyskam lepszą jakość dźwięku?. Obawiam się że ze stary, uzywany sprzet nie zagra jakościowo lepiej od Onkyo cs-325. Jak możecie to napiszcie jaki amplituner polecacie i kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bliźniaczy temat obok, i bliźniaczy dylemat.
Powiem jedno, daruj sobie te onkyo i albo dołóż do pianocrafta, albo kup system amplituner (bądź wzmacniacz) + 2 kolumny, i zbuduj sobie stereo z prawdziwego zdarzenia icon_smile.gif

A szczerze, to chyba mój stary wzmacniacz Sony, grał lepiej niż ten maluch...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi ale ostatecznie prosiłbym o radę bo sprzętu na alllegro jest pełno i już mam kompletny mętlik w głowie.
Jaki wzmacniacz lub ampltuner do ok.250 zł.
Jakie kolumny do max 500 zł(tylko jakies nie za duże)
Odtwarzacz CD to chyba nie ma dużych rożnic w jakości do ok 150 zł.
Jeśli za dużo wymagam to podajcie chociaż jakiej marki kupic wzmacniacz lub amplituner,kolumny i cd.
Z góry dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...