Skocz do zawartości

jak podłaczyć amp SHERWOOD RV 5090 do komputera


bialy

Recommended Posts

No a mianowicie.... dzisiaj kupiłem amp SHERWOOD RV 5090 no i nie wiem jak go podlaczyc do komputera. Wlasnie jeszcze go nie dostalem i wiem tylko tyle o nim: Power Output: 5 x 110 Watt / Radio Presets: 30 / Audio-In: 7 / Subwoofer-Out: Yes / Digital-In: 2 coaxial / 2 optical / Surround-In: 6.1 -In / Decoder: Dolby Digital/Pro . załaczam zdjecie tego amplitunera. Prosze o pomoc icon_wink.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz trzy kable 2RCA - jack, przy czym jack idzie do wyjść z karty (te trzy na dole, na pewno pomarańcz to SUB/CENTER, a czarny to REAR, nie wiem gdzie masz wyjście dla FRONT, to będzie albo to trzecie na dole, albo to zielone na górze). Końcówki w ampie podpinasz pod wejście 5.1 CHANNEL INPUT (będziesz miał opisane, co gdzie i trzymaj się kolorów).

Tomek77
O jakich ustawieniach karty ty piszesz??? Nic tam nie trzeba najpierw ustawiać, na końcu tylko należy wybrać ustawienie 5.1, zamiast 2.0/2.1/HEADPHONES.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko wiem co do podlaczenie do kompa... a teraz inny wątek bo zastanawiam sie nad kupnem do niego kolumn i mam takie pytanko ktore kolumny byly by lepszym rozwiazaniem co do tego amplitunera jeszcze raz podaje jego parametry : Power Output: 5 x 110 Watt / Radio Presets: 30 / Audio-In: 7 / Subwoofer-Out: Yes / Digital-In: 2 coaxial / 2 optical / Surround-In: 6.1 -In / Decoder: Dolby Digital/Pro . tutaj pierwsze : http://www.allegro.pl/item682832782_nowosc...mn_dodatki.html a tutaj drugie i nie wiem czy ten wzmacniacz ma na tyle mocy zeby je udzwignac : http://www.allegro.pl/item682775734_kolumn...bwoferowym.html PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...