Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bialy

jak podłaczyć amp SHERWOOD RV 5090 do komputera

Recommended Posts

No a mianowicie.... dzisiaj kupiłem amp SHERWOOD RV 5090 no i nie wiem jak go podlaczyc do komputera. Wlasnie jeszcze go nie dostalem i wiem tylko tyle o nim: Power Output: 5 x 110 Watt / Radio Presets: 30 / Audio-In: 7 / Subwoofer-Out: Yes / Digital-In: 2 coaxial / 2 optical / Surround-In: 6.1 -In / Decoder: Dolby Digital/Pro . załaczam zdjecie tego amplitunera. Prosze o pomoc icon_wink.gif

DSC01446.jpg

no wlasnie mi chodzi o to zeby ktos mi napisal jaki kabel pod jakie wejscie w amplitunerze a pozniej pod kompa bo to bedzie moj pierwszy amplituner i sie kompletnie w tym nie łapie icon_wink.gif

DSC01446.jpg

w ustawieniach karty dżwiękowej przypiszesz każdemu z 5 wyjść odpowiedni głosnik (lewy przód, centralny itd) i podłączysz do amplitunera w odpowiednie wejścia

czyli jak ja mam to zrobic?? chinch do amlitunera a mini jack do kompa a pozniej tylko w ustawieniach karty dzwiekowej poszczegolnemu glosnikowi przypisac kanaly (lewy prawy itp.) tak?

Potrzebujesz trzy kable 2RCA - jack, przy czym jack idzie do wyjść z karty (te trzy na dole, na pewno pomarańcz to SUB/CENTER, a czarny to REAR, nie wiem gdzie masz wyjście dla FRONT, to będzie albo to trzecie na dole, albo to zielone na górze). Końcówki w ampie podpinasz pod wejście 5.1 CHANNEL INPUT (będziesz miał opisane, co gdzie i trzymaj się kolorów).

Tomek77
O jakich ustawieniach karty ty piszesz??? Nic tam nie trzeba najpierw ustawiać, na końcu tylko należy wybrać ustawienie 5.1, zamiast 2.0/2.1/HEADPHONES.

Każdemu z wyjść w kompie można przypisać dowolny głośnik. Generalnie trzeba przestawić na 5.1. Zrób test głośników czy dobrze podłączyłeś.

Od kiedy możesz sobie przyporządkowywać tak jak ci się podoba??? W jakiej karcie widziałeś coś takiego??? Miałem styczność z kilkunastoma i w życiu nie widziałem czegoś takiego.

juz wszystko wiem co do podlaczenie do kompa... a teraz inny wątek bo zastanawiam sie nad kupnem do niego kolumn i mam takie pytanko ktore kolumny byly by lepszym rozwiazaniem co do tego amplitunera jeszcze raz podaje jego parametry : Power Output: 5 x 110 Watt / Radio Presets: 30 / Audio-In: 7 / Subwoofer-Out: Yes / Digital-In: 2 coaxial / 2 optical / Surround-In: 6.1 -In / Decoder: Dolby Digital/Pro . tutaj pierwsze : http://www.allegro.pl/item682832782_nowosc...mn_dodatki.html a tutaj drugie i nie wiem czy ten wzmacniacz ma na tyle mocy zeby je udzwignac : http://www.allegro.pl/item682775734_kolumn...bwoferowym.html PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKI

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować