Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz kupić?


Jolero

Recommended Posts

Witam. Mój pokój ma 15m/2.Mam obecnie amplituner Denon 7 kanałowy i kolumny Eltax liberty 7+, pozostałe Koda. Częściej słucham muzyki, i zamierzam zakupić wzmacniacz stereo do 1000zł.Słucham muzyki dance, techno,house , rnb, pop.Zastanawiam się nad wyborem wzmacniacza stereo, Lubię dobry głęboki mocny bass. Jaki wzmacniacz wybrać?Cambridge audio a 500?Nad?Rotel?yamaha?HK?Czy też Maranz? W przyszłości będę chciał kupić inne kolumny, mission 35i a może jbl es80.Proszę o poradę. Najpierw zakupie wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie odpisuje bo nie wiadomo co tu polecać - jeden by wybrał Nada inny CA a jeszcze trzeci Denona icon_smile.gif

Ja osobiście bym szukał wzmaka co mi się podoba wizualnie i pasuje do mebli oraz jest mocny prądowo, żeby poradził sobie w przyszłości nawet z wymagającymi zestawami stereo. Później jak będziesz kupował Kolumny to klocka bierzesz pod pachę i słuchasz czy Ci pasuje reszta czy nie.

Masz fajną sytuację bo nie dobierasz klocka do kolumn tylko składasz od nowa. Więc czemu masz iść na kompromisy?? Wybierz coś co Ci się podoba i da rade z trudnymi kolumnami icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...