Skocz do zawartości

Nowy sprzęt...


PSV !!!

Recommended Posts

Witam,

Dawno już nic nie pisałem, ale pisze ponieważ nabyłem nowy sprzęt do swojej kolekcji. Jest to Odtwarzacz CD Technics SL-P200 i chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie na jego temat.

A sprzęt dostałem od wujka za darmo icon_smile.gif

Pozdrawiam,

Hubert

ps. Niedługo opowiem jak wrażenia po testach tunera Unitra Faust 205-S, w czwartek będzie przestrojony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tunera bo napisałem że napisze jak tam on się sprawuje, to mnie bardzo zadowolił jego dźwięk. Przestrojenie kosztowało 40 zł on sam kosztował 30 zł, to za 70 zł ten tuner analogowy to nie najgorzej. Przestroił bardzo dobrze po łapie wszystko od 88.00 - 108.00 na zwykłym kablu w stereo poziom sygnału 5, są trzy stacje co gorzej łapie, ale one maja kiepskie nadajniki i dopiero się porządnie złapie z anteną na dachu. Właśnie jaką antenę kupić do tego tunera icon_smile.gif Może wy coś polecicie icon_smile.gif

Pozdrowienia,

Hubert

ps. Jakie polecicie dobre płyty CD żeby nagrywać na nie można FLAC, ale jakieś porządne płyty icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unitra Faust 205-S to był mój pierwszy tuner , zakupiony w 1981 roku za jedyne 11tys. zł icon_eek.gif
I jaki młody i piękny wtedy byłem icon_biggrin.gif
Cały czas ma ten tuner jednak wartosc - zarówno techniczną jak i sentymentalną.

Co do anteny - jak dobrze pamiętam, to ten tuner wymaga anteny 300 Ohm i musisz na to zwrócic uwagę przy zakupie.
Możesz też pobawic się w DYI czyli "zrób to sam".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...