Skocz do zawartości

odtwarzacz dvd z dobrym audio


mariooko

Recommended Posts

Szukam dobrego dvd na ktorym moglbym posluchac muzyki . Nie bedzie mnie stac na kupno dwoch osobnych klockow , dlatego szukam jednego dobrego. Proporcje beda mniej wiecej takie 60-70% muzyka , reszta to filmy. Przeszukalem to forum i nie znalazlem konkretnych propozycji ,oprocz jednej : PIONEER DV-LX50. W sklepie znalazlem jeszcze HARMAN KARDON DVD39 . A moze macie inne propozycje?

I jeszcze jedno. Czym podlaczyc dvd do wzmaczniacza , by uzyskac jak najlepsza jakosc dzwieku , bo wyczytalem ze HDMI nie jest najlepsze jesli chodzi o audio?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało komu dzwięk w stereo pasuje z dvd... tylko w drogich konstrukcjach jest znośnie i bardzo dobrze..
Ale teraz pomyśl czy chcesz 800zł na cd player czy.. jak ? uzywany..nowy??
z uzywek coś z allegro mozna wygrzebać.. ale zawsze to ryzyko ze jakis domorosły elektronik ..hmm chciał za wszelka cene poprawić dzwięk..i mu nie poszło... różnie to bywa..
chyba ,ze masz kogoś hmm znajomego lub od znajomoge...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jestes w stanie mnie nakierowac , czym sie sugerowac przy wyborze. Jestem poczatkujacy , wiec chyba wiesz jak jest icon_wink.gif . Poza tym znam tylko firmy ogolnie znane , natomiast nazwy takie jak XIndak , NAD , Creek itp nic mi nie mowia. Nie ktore znich brzmia jak tanie podrobki z Chin typu Panasonics , choc zdaje se sprawe ze tak nie jest.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xidank jest chiński ale ma wyjątkowo udane konstrukcje icon_smile.gif
Uwierz mi cała reszta bardzo godna uwagi ! icon_smile.gif Przejżyj troche forum to Ci się umysł rozjaśni
W dziale stereo często są poszukiwane cd playery i są częsciowo porady...
Mało kiedy piszę : kup taki lub taki no ew. ten...
Kwestia gustu brzmienia oraz reszty sprzętu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

poprosze o Cie (Was) opinie icon_smile.gif



forum do usług icon_smile.gif


PS. faktycznie wybór sprzętu jest potężny ciężko wskazać złoty środek, często ktoś wpada zadaje lakoniczne pytanie i chce aby mu wskazac na allegro i powiedzieć - tak ten kup

tak się nie da, wydając kase tzreba to robić z rozsądkiem a nie "na szybko" na już na wczoraj...

Jeżeli wchodisz pierwszy raz w ten temat... to daj sobie miesiąc czasu na spokojne przejzenie forum ew testy prasowe, bardzo warto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszca raz wielkie za poswiecony mi czas. Siedze wlasnie w dziale STEREO i juz znalazlem pare ciekawych tematow. Dowiedzialem sie np ze w HK moga wystapic problemy z plytami cd-rw i troszke mnie to zniechecilo do tej marki. Ale zrobie tak jak radzisz , nie bede sie spieszyl. Narazie mam na czym grac , choc nie jest to ideal. Napewno trafie w koncu na cos godnego uwagi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...