Skocz do zawartości

Słuchawki SENNHEISER HD 280 PRO śmiertelny test.


Recommended Posts

280'tki kupiłem rok temu i są to najlepsze słuchawki jakie mialem. Swietnie wygłuszone i dajoce głęboki dzwiek. Stare kompakty nabraly nowego brzmienia. Płyta Nosowska/Osiecka całkowicie rozbroiła mnie na 280'tkach.
Niestety mój trzyletni syn przeprowadził na nich test. Wyszedłem na chwile z pokoju i zostwiłem podłaczone słuchawkami do 210 wattowego amp. Młody sie machnoł i potencjometr przekrecił sie na maxa w prawo. Z drugiego pokoju usłyszałem tylko głośne hrobotanie, ale zanim zdażyłem dobiec było juz za późno.
Słuchawki ciągle grają tyle że prawa jest przytłumiona i hrobocze,lewa jest ok tylko przy zmianie głośności obie siadaja jednym słowem dupa. Da sie jeszcze coś z tym zrobić czy już musze sie lepiej rozgladać za czymś nowym? Jeśli tak to za czym w tym przedziale cenowym. Te sennheisery były moimi pierwszymi słuchawkami z wyzszej półki i nie żałuje tego zakupu, ale może są jakieś lepsze w podobnej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...