Skocz do zawartości

KARTONOWY BAS!!!! denon 1500 I ma GS20


Recommended Posts

Witam

Jestem posiadaczem zestawu stereo Denon 1500 i Monitor Audio GS20, ogólnie z dźwięku jestem zadowolony, ale bas jest irytujący. Mianowicie jest miękki kartonowy zero twardości i sprężystości, jakby cepem walił w słomę i jeszcze ten cep był zawinięty w koc. W związku z tym zwracam się z prośbą o sugestie co ew. można zrobić żeby zmienić ten stan rzeczy. aby był sprężysty twardy po prostu taki jak być powinien. Czy jakieś ew interkonekty kable głośnikowe czy sieciowe mogą coś znacznie zmienić czy trzeba szukać innego rozwiązania tej sprawy?

Pozdrawiam i liczę na Wasze sugestie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw... no i akurat z basem powinien miec najmniej problemu...
Wzmak rozsadny wiec raczej raczej to nie wina braku pradu... kupowales nowe czy uzywane?
Od zawsze tak gra czy od jakiegoś czasu?

Co do kabli... jakich obecnie używasz? Niektore zestawy sie gryza z tymi posrebrzanymi cudami...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi

a nawiązując do w/w postów to: sprzęt w całości nowy i na gwarancji, efekt ten mam od samego początku czyli od 3 miesięcy a muzyki słucham ok 3 godzin dziennie, kable jaki posiadam to interkonekty z przedziału cenowego 200zł, głosnikowe 30 zł/m (2x1.5 m) reszta orginał, pomieszczenie 18 m2 kolumny ustawione 0,5 m od sciany , żródło to też denon dcd 1500 ae

załączam zdjęcie , widoczny też marantz 8003 lecz oddałem bo szczypał uszy górą i nie był przyjemny w słuchaniu a z basem było jeszcze słabiej

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...