Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Jeśli tylko do gier to słuchawki TEAC HP-11/HP-10 (10 to starszy model). Są to słuchawki 5.1, które naprawdę dają świetną przestrzeń, a nie są przestrzenne tylko z nazwy (sam ich używam). Mają wibracje co dodaje efektywności wybuchom itp., a przy tym idealnie umiejscowią przeciwnika w terenie (gram w nich np. w CoDa, Splintera czy CSa). Szczerze polecam jestem pewien, że głosniki 5.1 do 500zł nie maja szans dać ci takiego umiejscowienia wszystkiego w przestrzeni, dlatego moim zdaniem do gier są bezkonkurencyjne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie zgodzę się z tobą Pacio icon_smile.gif Moim zdaniem słuchawki 5.1 to przereklamowany towar. Ważą sporo przez co są niewygodne, poza tym wibracje o których piszesz denerwują mnie po kilku minutach gry. W dodatku w wielu modelach nie da się ich wyłączyć icon_sad.gif Uważam, że słuchawki rzeczywiście będą lepszym wyborem. Jeśli lubisz grę w sieci to proponuję Creativy z serii Fatal1ty. Mikrofon jest dobrej jakości a słuchawki mają niezłego "kopa" przez co wystrzały i wybuchy brzmią nieziemsko icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki 5.1 przereklamowane??? Ile czasu używałeś takich i jaki model??? Jeśli piszesz o Medusie czy iBoxie to się zgodzę, ale TEAC to nie byle co. Firma, która robi hi-fi, wibracje można wyciszyć jak ci się nie podobają (wystarczy obejrzeć zdjęcia, mas pilota na kablu <regulacja front, vibr, rear, cen>). CREATIVE Fatal1ty to jest dopiero przereklamowany produkt, przecież do gier trzeba dźwięku dookólnego, a jak z stereo możesz uzyskać dokładną lokalizację źródeł przód tył??? Moje zdanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak masz przeszkadzać domownikom to na pewno lepiej słuchawki icon_smile.gif. Warto też wziąć pod uwagę fakt, iż mając przykładowo 500zł na audio - na pewno w tej cenie lepsze będą słuchawki niż glośniki. Odnośnie słuchawek 5.1 to wielkich doświadczeń z nimi nie mam, ale raz miałem pożyczone od kolegi lognetmedia aero 5.1 i uważam do dziś, że to dramat. W internecie mają bardzo pozytywne opine (w tym sporo od Cs'owców - sam gram w csa), jednak ja bym ich pozytywnie nie ocenił. Pacio94, dobre słuchawki (stereo) poradzą sobie znakomicie ze sceną i lokalizacją wroga w csie icon_smile.gif, oczywiście jeśli mamy dobrą kartę dźwiękową.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ale tylko w kategoriach względnych słuchawkek stereo, bo dobre 5.1 to zupełnie inna liga. Wiadomo dobre głosniki też dadzą ci super przestrzeń, ale i tak kino będzie lepsze icon_wink.gif Wiem co mówię o słuchawkach 5.1, sam byłem do nich średnio nastawiony od razu jak je dostałem, bo wtedy nie grałem w CSa czy CODa, ale teraz doceniam je w 100%. Dodam jeszcze (kiedyś już to pisałem), że dopiero jak podpiąłem je pod Denona i puściłem film z BR to musiałem zbierać szczękę z podłogi, niespodziewałem się, ze one tyle potrafią, także z dobrym źródłem TEAC moim zdaniem mogą stawać w szranki z tym zestawem przestrzennym Beyeredynamica za coś koło 5000zł icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

; OO, taa kolejny sprzęt który może konkurować ze sprzętem 10x droższym. Tylko Beyerdynamic z dobrym źródłem te teace zmiażdży. Tak myślę, nie wiem jak jest, bo nie słuchałem teaców. Ale gdyby było jak mówisz, to wszyscy by kupowali teace a nie Beyerdynamic, Audio Technice czy inny sprzet wysokiej klasy. Aurvany też uchodzą za niemal audiofilski sprzęt, a nie do końca tak jest..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że TEACe są tak dobre jak BD, daleko im do tej jakości wykonania i w odsłuchach stereo także nie mają szans, ale w filmach i grach (w tych pierwszych szczególnie) są wyśmienite. Ciężko jest przekonać do czegoś na forum, skoro ktoś jest zniechęcony, ale to naprawdę bardzo udany model, do konkretnych celów, a nie do wszystkiego.

Wiadomo, że CAL nie są na wskroś audiofilskie, ale są dobrą alternatywą dla znacznie droższej konkurencji, idealnie taka sama sytuacja jak z TEACami icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...