Skocz do zawartości

Amplituner Yamaha (zdjęcia tyłu w tresci)


_EP_

Recommended Posts

Posiadam stereo którego sercem jest amplituner Yamaha RX-V657 tutaj fotografia jego złącz http://www.yamaha.co.jp/english/product/av.../rxv657_rtl.jpg

W tej chwili jest on połączony z komputerem poprzez kabelek coaxialny wpięty w pomarańczowy digital input nr6 w lewym dolnym rogu. Planuje podłączyć pod ten amplituner również nbox'a http://krakow.efox.pl/public/images/pic/18...al_recorder.JPG

Chciałbym jednakże mieć możliwość słyszenia jednocześnie sygnału z komputera oraz sygnału z nbox'a, stąd mam tez pytanie - czy da się to zrobić poprzez wpięcie obu źródeł (pc oraz tuner tvsat) w amplituner?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę, spodziewałem się że tylko tak da się to osiągnąć. Nie będę udziwniać, podłącze normalnie i będę przełączał wejścia.

Zasadniczo chodziło o to że podczas np oglądania******** gdy wypowiada się ktoś z ******** - wyciszam program, i odpalam muzykę albo film z drugiego źródła, chciałem to robić bez dodatkowego przełączania amplitunera, czy jest to takie dziwne to bym polemizował, ale nie tutaj. Edytowano przez muzyczny_gość
******* wyedytowane poglądy polityczne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki za poradę, spodziewałem się że tylko tak da się to osiągnąć. Nie będę udziwniać, podłącze normalnie i będę przełączał wejścia.

Zasadniczo chodziło o to że podczas np oglądania ******** gdy wypowiada się ktoś z ********** - wyciszam program, i odpalam muzykę albo film z drugiego źródła, chciałem to robić bez dodatkowego przełączania amplitunera, czy jest to takie dziwne to bym polemizował, ale nie tutaj.



Generalnie nie jest to miejsce do pisania takich herezji i nie musisz całemu światu pisać jakie masz poglądy polityczne. I tak - jest to takie dziwne... Edytowano przez muzyczny_gość
edytowałem cytowanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...