Skocz do zawartości

Microlab 5c czy jakiś zestaw Stereo?


Spojler

Recommended Posts

To mój pierwszy post na tym forum, tak więc...Dzień dobry icon_smile.gif

Mam w komputerze kartę Asus Xonar Dx i do tego słuchaweczki Sennheiser hd485. Gra to naprawdę ładnie, ale słuchanie muzyki na głośnikach/kolumnach, jest czymś znacznie bardziej ekscytującym, przynajmniej dla mnie. Dlategoż szukam jakiegoś zestawu. Z początku, byłem zdecydowany na Microlab Solo5c - drewniana obudowa, przychylne opinie, umiarkowana cena. Potem, przyszło mi na myśl kupno jakiegoś zestawu stereo: Wzmacniacz, połączony z Xonarem i kolumny. Jako iż, moja przygoda z muzyką jest krótka, zwracam się o pomoc do Was, userów tego forum. Jaki polecilibyście sprzęt w cenie 500zł? Albo, może nie tylko konkretne modele, ile: jakich marek sprzętu szukać a jakich unikać? Czy warto jest kupować używane kolumny i wzmacniacz w takiej kwocie? Może jednak lepiej zakupić te Microlaby?

Ps. Dodam tylko, że będzie to praktycznie początek mojej przygody ze Stereo icon_smile.gif

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł to możesz kupić tylko i wyłącznie sprzęt używany. Jednak moim zdaniem jeśli już chcesz skompletować stereo (wzmak + kolumny) to potrzeba przynajmniej dwukrotnie wyższej kwoty. Jeśli nie masz tyle to kup na początek takie Microlaby (na pewno ci wystarczą), a w miarę upływu czasu będziesz mógł się zastanwoić nad większymi zakupami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...